KORDIALNE

Pełna wersja: Twój ulubiony serial
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jaki jest Twój ulubiony serial?  icon_e_biggrin
Czas Honoru.
Nie mam wszystkich, nieliczne tylko odcinki.
Obecnie, nie mam takiego. Jakiś czas temu jeszcze, lubiłam "Pierwszą miłość" ale już dość dawno tego nie oglądałam
i nie ciągnie mnie aby oglądać. W tym też czasie gdy oglądałam jeszcze "Pierwszą miłość", był emitowany niemiecki serial
na kanale RomanceTV, pt.: "Burza uczuć" i też mnie "wciągnął". Oglądałam do chwili aż skończył się najstarszy sezon ale
nie oglądałam go od początku i po zakończeniu ostatniego sezonu, zrobili powtórkę od pierwszego sezonu lecz uznałam, że
to już mnie nie bawi i przestałam w ogóle włączać ten kanał. icon_e_smile
Kiedyś owszem, miałam więcej takich ulubionych seriali, choćby "Dynastia", albo jako pierwszy tasiemiec, "Niewolnica Isaura".
Były i inne, "Domek na prerii", "Doktor Queen", trochę oglądałam też lata temu "Plebanię" albo "M jak miłość".
Znalazłoby się z pewnością tego o wiele więcej, bo im dłużej się zastanawiam, tym więcej mi się przypomina i tu już mogę dodać
"Medium"(Nawet teraz), "Z Archiwum X(Też teraz czasem oglądam), bardzo podoba mi się serial "Nie z tego świata" o dwóch braciach
co walczą z siłami paranormalnymi i chętnie oglądałabym go teraz jakby gdzieś od początku nadawali. icon_e_smile
No dobra, na razie wystarczy, bo tu mogłabym dodać całą długą listę, seriali dokumentalnych o zjawiskach paranormalnych
lub ogólnie o Bogu czy o ciekawostkach ze świata, przyrodniczych i innych.
Święta Wojna i Bercik, to serial, któremu jestem zawsze wierny, inne seriale mi się z czasem nudzą.
Moja niania jest wampirem, Plotkara, Slodkie klamstewka, Victoria znaczy zwyciestwo, Kiepscy i Tajemnice domu Anubisa icon_e_smile
Plotkare to ja oglądałem.
Ojciec Amadeusz.
Agenci NCIS, Nikita, Nieśmiertelny, Szpital Królestwo, Allo Allo, Co ludzie powiedzą, Kiepscy, Kojak, Na wariackich papierach, Gorączka w mieście, Stan wyjątkowy, McGyver, Columbia, Alf, The Bill Cosby Show, Gliniarz i prokurator, Nieustraszony, Harry i Hendersonowie, Magnum, Drużyna A, Star Trek, Grom w raju, Opowieści z krypty, Legendy Kung Fu, Łowcy skarbów, Xena: wojownicza księżniczka, Anioł ciemności, Buffy:postrach wampirów, Gęsia skórka. Był jeszcze jeden fajny serial, ale nie kojarzę nazwy. O biurze podróży gdzie ludzie spełniali jak im się wydawało marzenia. Jednak nie każde okazywało się dla nich dobre i przyjemne. Był też cykl filmów - The Outer Limits. Filmy trwały z 45 minut, góra godzinę. Było to jak serial, ale za każdym razem inny temat. No i jeszcze jeden serial dodam - Ziemia: Ostatnie Starcie. No i raz przekonałem się do jednej telenoweli brazylijskiej - Barwy grzechu. Komedia, kryminał...w jednym. icon_e_wink
Gra o tron, Supernatural, Orphan Black, House of Cards, Gwiezdne wrota

balbinka

Ja uwielbiam Poldark Wichry Losu, ale skończyła się druga seria i nie wiadomo kiedy następna w polskiej TV  zhm
Stron: 1 2 3