KORDIALNE

Pełna wersja: „Starsza pani musi fiknąć”?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
„Starsza pani musi fiknąć”?
10 lipca, Magda Gessler kończy 66 lat, moje gratulacje!
Ale nie o tym chciałam... Zamierza wziąć udział w programie pod tym samym tytułem jak wątek, w którym z góry sama
zaznacza, że nie da rady... czas na emeryturę czy może niech bawi nas jeszcze staruszka...

[Obrazek: feccc6b60_qwwnpea.jpg]
Tak na marginesie, co ona z sobą zrobiła???! Spójrzcie jaka różnica w ustach, teraz to łupy a nie usta icon_e_surprised icon_e_surprised icon_e_surprised 

To ona w wieku 16 lat

[Obrazek: nbwktkqTU_qwwnpwn.jpg]

I trochę później

[Obrazek: aeKktkpTU_qwwnpwe.jpg]

I teraz!

[Obrazek: z22491012_qwwnpwa.jpg]
Już wiem!
To ta baba co uczy ludzi jak punkty gastronomiczne powinno się prowadzić prawidłowo.
Ciekawe jak to wygląda w jej przyczółkach.
Nie sprawdzę nigdy bo mnie na to nie stać.
Ona wnerwia mnie na maksa, bo uważa się za diabli wiedzą kogo.
(01-02-2019, 1:11)hogan napisał(a): [ -> ]Ona wnerwia mnie na maksa, bo uważa się za diabli wiedzą kogo.

Podzielam Twoje zdanie.
Przy czym "wnerwia mnie na maksa" to określenie na 1 w skali 1/10 na jej określenie które chciałbym wyrazić.
Ale to żydówa a one tak mają. Z góry przepraszam za antysemityzm.
Program kulinarny był pod nią robiony więc nie jest naturalny. Idiotka!!! Wystarczy zobaczyć program jak była u Wojewódzkiego. A to program u kolegi ze stacji więc także zrobiony pod pseudo gwiazdę. To typowa idiotka co jej się we łbie poprzewracało a ci debile z tvn to pokazują ku uciesze jeszcze większych debili co to oglądają...
A mnie ona denerwuje, nie oglądam jej programów booo... Moja siostra namiętnie rewolucje oglądała. Zabija mnie to, że ona z tymi kłakami włazi w kuchnię i wisi z tą szczotką na głowie nad jedzeniem. NIE! Poza tym jest chamska, uważa się cholera wie za kogo. Tęsknić nie będę jak już zejdzie ze sceny.
A więc jesteś tego samego zdania co my icon_e_biggrin
Jej córka jest bardzo ładna, więc i ona w młodości musiała być ładna.
Ładna czy nie, we łbie to ona ma namieszane.
Ani jej, ani córki uroda mi się nie podoba. Jedna i druga bez makijażu wygląda jak Tabaza.
Wyglądu nie oceniam, bo sama mam twarz jak mina kota srającego pod krzakiem icon_e_biggrin Ja tylko wyrażam zdanie o jej zachowaniu icon_e_wink
Stron: 1 2