KORDIALNE

Pełna wersja: PILNE! Proszę o lajki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kochani, w Was jest siła! Wierzę w to!  :D

Mój Siostrzeniec startuje w konkursie, proszę więc z całego serca o jak najwięcej lajków.

Kieruję prośbę do tych co mają konto na FB... błagam Was <gxvk4> 

PAMIĘTAJCIE, że trzeba kliknąć pod Jego zdjęciem.

[Obrazek: 2019-02-1_qwspqhx.png]

Tu link:

https://www.facebook.com/AkademiaSztukWa...=3&theater
Już zrobione. :)
Powodzenia.
Kliknąłem 'lubię to". Ino nie wiem co teraz :lol:
I nic teraz, widzę że kliknąłeś :D
A skąd wiesz,że kliknąłem jak nie wiesz jak ja sie nazywam :lol:
Wiem, wiem Panie B. :D
Dlatego nie mam konta na facebooku. ;)
Lajknąłem. Ale czy on sobie nóg nie odmrozi? Nie będę robił obory, by się tam pytać. ;)
[post jeden pod drugim jednego Użytkownika, łączą się jeśli nie upłynie 10 minut]
(10-02-2019, 21:31)bonaparte napisał(a): [ -> ]Dlatego nie mam konta na facebooku. ;)
Se załóż, a potem skasuj. Ja kilka lewych, dla sobie tylko wiadomych celów miałem, a po tygodniu poszły w kosmos.
[post jeden pod drugim jednego Użytkownika, łączą się jeśli nie upłynie 10 minut]
(10-02-2019, 21:01)Jimmy napisał(a): [ -> ]A skąd wiesz,że kliknąłem jak nie wiesz jak ja sie nazywam :lol:

Jesteście znajomymi, to chyba wie. Chyba że zmieniłeś nazwisko w tzw międzyczasie?
Do protekcji mam awersję.
Ale widzę,że uzyskał żółty pas a pamiętam,że trochę trzeba się na niego napracować.
Też nigdy nikogo nie proszę o taką pomoc ale to tylko dlatego, że Siostrzeniec i pierwszy raz w życiu, poprosił
mnie o pomoc. W końcu poczułam się ciotką przez duże "c" :D

Dziękuję!
Stron: 1 2