KORDIALNE

Pełna wersja: Kiedy się myjecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rano czy wieczorem przed snem?

Ja zawsze rano.
Rano, przed snem. Ale w innych porach dnia, doby też to czynię. W zależności od sytuacji, potrzeb, etc.
Tak jak Siwy.:)
Rano zawsze się golę.
a to ci pytanie ? nie wyobrażam sobie dnie bez obowiązkowego mycie się lub prysznica rano , wciągu dnia także a wieczorem także obowiązkowo aby zmyć kurz dnia
(11-06-2019, 20:39)bonaparte napisał(a): [ -> ]Rano czy wieczorem przed snem?

Ja zawsze rano.

Boni, wnioskuję z tego, że kładziesz się spać np. z brudnymi nogami?
Kiedy jestem brudny,znaczy po robocie.
Mizofobii jeszcze u siebie nie zauważyłem.

Częste mycie skraca życie.

Mycie nóg to twój wróg.

:)
(13-06-2019, 7:53)ro_bot napisał(a): [ -> ]Kiedy jestem brudny,znaczy po robocie.
Mizofobii jeszcze u siebie nie zauważyłem.

Częste mycie skraca życie.

Mycie nóg to twój wróg.

:)

a to ciekawe podejście do sprawy czystości osobistej , z tego co wiem roboty się nie myją i nikt nie powinien tego robić , bo może być spięcie na złączach lub zwarcie . <ubawa2>
Na pewno mycie się 5 razy dziennie to nie za zdrowe. Tak jak częste mycie rąk.
W upał zwykle codziennie rano a tak to nawet lekarze nie widzą sensu w kąpieli czy codziennym prysznicu. Co 2 dzień starczy. no chyba, ze ktoś che się pozbyć swego układu immunologicznego. Tylko potem jak wyjedzie do egzotycznych krajów niech się nie dziwi, że może go szybko dopaść choroba. Szczepionki to nie wszystko.
Tak naprawdę oprócz załapanego przy jakichś czynnościach brudu (ręce,nogi i twarz) warto kąpać się na krótko zanim drobnoustroje zasiadą do biesiady złożonej z naszego złuszczonego naskórka, łoju i potu a będzie git.
Stron: 1 2 3