Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja ulubiona muzyka
Tutaj będę sobie pisał o moich ulubionych zespołach i gatunkach.
Najwięcej słucham progresywnego rocka, progresywnego metalu i normalnego metalu i też muzyki elektronicznej, stare i nowe
Teraz słucham płyty Paradise Lost

Muzyka bardzo dobra, szkoda że utwory są krótkie, mimo że to są w większości dobre kompozycje, to trochę mogli by pokombinować i rozbudować je . Np. ten twór spokojnie mógłby zostać wydłużony do przynajmniej 7-8 minut, a tak czuje się lekki niedosyt. Ale brzmienie ma ten zespół bardzo dobre.

i najlepszy jest ostatni utwór, gdzie zaczęli właśnie coś więcej kombinować. icon_e_wink

o nawet teledysk do tej płyty znalazłem icon_e_wink

jest to naprawdę świetna piosenka, i ten zespół lepszej chyba nie nagrał. Na tej płycie w sumie jest ten jeden genialny utwór, a reszta przeciętna, czasami mam ochotę ich przesłuchać, ale... bez rewelacji.

fajny zespol, np perkusja jest bardzo dobra jak sie w nia wsluchac, zreszta jest to projekt muzyczny kilku wybitnych muzykow
http://www.metalallstars.com/
chyba sie wybiore, ale jakos mam przeczucie że poza nazwiskami to szału nie bedzie
Ale dajesz powera  radocha

Coś ala Depeche Mode, ale moim zdaniem lepsze.
Nie wiem dlaczego,ale jakoś mi się podoba jak dyrygent wymięka

To jest ostatni singiel Depeche Mode. Pełna magia po wielu latach się obudzili, że jednak potrafią stworzyć coś pięknego. Na koncercie pełen odlot: