Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcie dnia
W tym temacie umieszczajcie zdjęcia dnia. icon_e_smile

Nieważne czy Wasze czy z neta.

[Obrazek: 10653319_wdychajac-chmury-.jpg]
Wdychając chmury- Autor: Marek z Gorzowa Wielkopolskiego
Niesamowite ujęcie.
A to mają być zdjęcia dzisiejszego dnia,czy starsze być mogą?
Oczywiście własne bo nie sztuka kopiować.
O świcie nad Drwęcą na wycieczce rowerowej:
https://lh5.googleusercontent.com/-vQRdu...C_0359.jpg

[Obrazek: DSC_0359.jpg]
Fajnie by było aby to jednak były zdjęcia danego dnia ale ok, dajcie i inne  icon_e_biggrin
Poprawiłam Twoją fotkę.
No, no, jest czym się pochwalić, świetny z Ciebie fotograf. slecausuuski
Świetny temat. (sorry za spam ale tak mi się spodobał że musiałem) icon_e_smile
[Obrazek: 10627124_dominator.jpg]

Autor:
Dominator
2015.11.21 09:51

Album: Myszołów
Podobają mi się fotki na których niebo odbija się w wodzie jak w lustrze...zdjęcie zrobione przez Ro-bota cwaniak 
W takiej pozycji uchwycić myszołowa, to cudo, mnie nigdy się to nie udało, jedynie w locie i siedzących gdzieś na drzewach albo słupach icon_e_biggrin 

Ta gęś poczuła już wiosnę icon_lol 
[Obrazek: 2mnersz.jpg]

Oczom nie wierzyłam, ale naprawdę są bazie nad rzeką:
[Obrazek: igmdzd.jpg]
Szerze mówiąc, to trzeba mieć naprawdę elegancki sprzęt, bo zwykłym aparatem tak nigdy by się nie uchwyciło a przy tym Myszołowie, norlmannie nie widać gdzie się zaczynają a gdzie kończą skrzydła icon_e_smile

Twoje Myszko także ładne zdjęcie, moje uznanie, bo u mnie na fotkach, to nawet kawki zwiewają zdziwienieke
I to jest gęś? Dziób ma jak łabędź.
Tym bobrom już niewiele zostało do zwalenia drzewa...pracowite stworzenia icon_e_biggrin 

Przepraszam najmocniej, oczywiście, że powyżej to łabędź niemy, one mają czarne nogi...dobrze pamiętam jak obserwowałam jego lot, jak wyleciał z szuwarów, zrobił koło nad jeziorem i skręcił w las a ja pstrykałam mu zdjęcie po zdjęciu...dlaczego napisałam gęś? chyba bezmyślnie palnęłam...sama jestem gęsią ale tą głupią wrzescz 
To ten sam łabędź, wówczas przeze mnie obserwowany...musiał przylecieć, bo od późnej jesieni nie widziałam żadnego łabędzia a wiem, gdzie mają gniazda.
[Obrazek: 2zyx8pi.jpg]
I wszystko jasne icon_e_biggrin

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości