Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój charakter pisma
Z przykrością muszę stwierdzić, że mój charakter pisma, uległ katastrofie od pisania na klawiaturze.
Moje pismo, kiedyś było uznane za najładniejsze a dziś, piszę jak kura pazurem. Czy też tak macie?

I czy wiecie, że charakter pisma odzwierciedla człowieka, jego charakter?

Jak ktoś ma brzydkie pismo, to uznane to jest, że to zły człowiek i tak samo z ładnym pismem.  icon_e_biggrin

Jak macie taką możliwość, to zróbcie zdjęcie próbki swego pisma, ja obiecuję że zrobię swoje ale jutro.
Dobry temat.
Spróbuje naprawić skaner i coś nagryzdać.
Wprawdzie grafologami nie jesteśmy,jednak pobawić się w nich może być niezłą zabawą.
Świetnie!  icon_e_biggrin

A jak nie masz skanera w użyciu, to możesz zdjęcie telefonem zrobić albo aparatem, bo aparat chyba masz, gdyż robisz zdjęcia. icon_e_biggrin
Ja właśnie taką metodą to zrobię.
Czy ktoś wynajdzie jeszcze coś głupszego niż Windows7?
W XP wszystko było proste a 98 to bajka była.Żebym na stare lata papierkom zdjęcia robił  icon_e_smile[Obrazek: ZJciuSc9ntV7j4PfFzGhgmWRkSOFhHyFBrYb8RV_...w1103-h827]
Zapraszam do dyskusji,wklejania i nieobawiania.Najwyżej wyśmieją a nie pogryzą.
No ja wymiękam. Równiutko fajnie. Brawo
Niestety mnie daleko do takiego charakteru pisma, pewnie i charakteru jako takiego.
ubawa  Przepisałeś moją treść?  icon_e_biggrin Uśmiałam się z tego ale końcówki nie mogę odczytać.

Pismo, zwłaszcza jak na mężczyznę, bardzo ładne!
Więcej teraz piszę na komputerze ale długopis mnie nie uwiera i nadal z niego chętnie korzystam. Swoje pismo uważam za całkiem przyzwoite jeśli chodzi o charakter pisma. Skanera nie chce mi się teraz podłączać a na zdjęcie za ciemno. Może później zrobię fotkę.
Z drugiej strony potrafię pisać kilkoma charakterami pisma ale rozumiem że chodzi o ten właściwy czyli ten używany na co dzień.
Ja nadal dużo piszę długopisem, bo wolę czytać z papieru niż z ekranu...mam pełno teczek papierowych w których trzymam różne różności tj. wiersze, jakieś myśli, sentencje, teksty piosenek itp, to na luźnych kartkach...natomiast zapiski typu przepisy kulinarne, adresy, telefony to w notatnikach czy zeszytach...pismo mam (wstyd się przyznać) bardziej podstawówkowo - szkolne niż dorosłego człowieka wsydzamsie  ale za to uważam, że czytelne...i czy napisane bardziej starannie jak poniższy wiersz wymęczony w 2011r. czy szybkie zapisy  jak obok przepis kulinarny, można rozczytać
[Obrazek: 15g4ky9.jpg]
a niech to, dopiero zauważyłam że w wierszu błąd wsydzamsie 

Pismo Ro-bota jest ładne, równe, raczej czytelne, pochyłe technicznie...pasuje do kogoś,kto prowadzi warsztat icon_e_biggrin ...faceci też mają ładne pisma...kiedyś  jak pracowałam przyjeżdżał na kontrolę  inspektor który miał przepiękne pismo, każda literka wypracowana, równiutka, nawet notatki pisał pięknym pismem, pierwszy raz spotkałam się z tak idealnym odręcznym pismem....a jako człowiek był bardzo w porządku,
Ja też niestety mam brzydki charakter pisma. A tak przy okazji stwierdzenia Hogan, faktycznie dzieki rozwojowi komputerów zrobiliśmy duży krok wstecz w kierunki analfabetyzmu.
[Obrazek: 28bzc3m.jpg]Ładnie piszecie.
Patrzę i podziwiam...
Wyjdzie na to że najbrzydszy charakter pisma mam właśnie ja... Ale nie przeraża mnie to. Zawsze można napisać na komputerze i wydrukować.
Ale piórem , z liniami i nie na szybko to jest zupełnie inaczej... Ale w tym wieku nie zamierzam w tym kierunku nawet palcem kiwnąć. Więc jest jak jest!