Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcesz seksu ? Nie żeń się !
Chcesz seksu ? Nie żeń się !

Kiedy planujesz ślub należy zastanowić się nad kilkoma konsekwencjami tej decyzji. Pierwszym z nich jest seks, lub jego brak. Aktywność seksualna kobiety po ślubie spada do rozmiarów procentowych ( a właściwie procenta ) wymienionych wcześniej, należy więc niezwłocznie przeprowadzić taki oto prosty test psychologiczny dla swojej przyszłej ( w zależności od wyników testu ) żony :

- Jak często się malujesz ?
Odpowiedź „codziennie” obniża wartość seksualną kobiety o 20% i wydatki o kolejne 20% )

- Czy pracujesz i się rozwijasz zawodowo ?
( Odpowiedź „Tak” obniża wartość seksualną kobiety o 50%, jednak zmniejsza wydatki na żonę o 50% )

- Czy lubisz zakupy ?
Odpowiedź „Tak” zmniejsza wartość seksualną kobiety o 25%, oraz zwiększa o 50% koszt utrzymania żony )

- Co ostatnio kupiła, lub zmieniła w sobie Twoja znajoma, co ty też chciałabyś mieć ?
Idealna odpowiedź powinna brzmieć „Nie mam koleżanek” lub „Nie interesuje mnie co sobie kupują moje koleżanki, liczymy się tylko my” )

Pytania dodatkowe :

- Czy lubisz gotować ?
( Pytanie zmyłka przed kolejnym pytaniem )

- W jakiej restauracji najchętniej jadasz
( Docelowe pytanie zdradzające prawdziwe zamiary przyszłej żony, odpowiedź „W żadnej”, można uznać za idealną kandydatkę )

- Gdzie w moim domu jest śmietnik ?
( Jeśli kandydatka zawaha się przy odpowiedzi, poważnie zastanów się nad decyzją, lub zatrudnieniem sprzątaczki w przyszłości )

- Ile może kosztować pralka ?
( Pytanie podchwytliwe, odpowiedź „Nie wiem” lub „Tata pierze sobie sam gacie w misce”, można uznać za dyskwalifikującą )

Autor: Milutka+18 z forum Gryf Hybrydy
Dobre icon_e_biggrin Ale moj przyszly mąż bardziej dba o moj wizerunek niz ja (choc o modzie nie ma bladego pojecia i trzeba mu na ulicy pokazac jaka jest dzis moda) jest zachwycony tym ze zawsze wychodzac z domu maluje sie (nawet jesli ide tylko do sklepu "za rogiem" Sam ciaga mnie po sklepach z ciuchami i nawet za nie placi (jesli oczywiscie i jemu sie cos spodoba) przypomina mi ze powinnam juz odwiedzic fryzjerke i sam daje na to kase ...Bedzie idealnym mezem ...no chyba ze uwaza mnie za totalne bezguscie i dlatego sam osobiscie "pilnuje" mojej szafy i włosow ... zhm
Mam nadzieję, że nie chodzi o to co napisałaś w ostatnim zdaniu ubawa  A jeszcze gorzej by było jakby rzeczywiście pilnował
i okazałby się sam bezguściem icon_e_biggrin
Życie to nie tylko seks, są jeszcze inne wyższe uczucia :]
(22-06-2015, 19:38)hogan napisał(a): Mam nadzieję, że nie chodzi o to co napisałaś w ostatnim zdaniu ubawa 
Ja tez ale przed slubem to powinnam to chyba wyjasnic nie ? alealeniewei
(22-06-2015, 20:32)bonaparte napisał(a): Życie to nie tylko seks, są jeszcze inne wyższe uczucia :]

Zgodzę się z Tobą szacowny jubilacie. Ten rysunek pewnie to ujmuje doskonale.

No już pewności nie mam....ale chyba to raczej na pewno będzie wymowne o co biega.

Grafika została usunięta ze względu na zawierające na niej wulgaryzmy.
hogan
(22-06-2015, 20:36)Athena napisał(a):
(22-06-2015, 19:38)hogan napisał(a): Mam nadzieję, że nie chodzi o to co napisałaś w ostatnim zdaniu ubawa 
Ja tez ale przed slubem to powinnam to chyba wyjasnic nie ?   alealeniewei

Pewnie tak wsydzamsie  To znaczy jak wolisz, bo nikt za Ciebie nie podejmie się tego wyjaśnienia.
Ale bez przesady, ja tylko żartowałam icon_e_biggrin
a ja jak byłam z byłym to mówił, ze niby nie muszę się malować bo i tak jestem piękna... choć chyba mnie kłamał, bo tak to chyba by mnie nie zdradzał zhm
Ja to w takich przypadkach mówię, że jesteś piękna ale są piękniejsze od Ciebie... to tak jak w tej bajce ze zwierciadełkiem. icon_lol
(23-06-2015, 20:23)FigGa91 napisał(a): a ja jak byłam z byłym to mówił, ze niby nie muszę się malować bo i tak jestem piękna... choć chyba mnie kłamał, bo tak to chyba by mnie nie zdradzał zhm

Hmm znowu mam "myslenice" bo moze pilnuje mojego malowania bo bez makijazu jestem pasqudna? zhm