Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie loty
Moje nowe hobby. 
Generalnie loty można sobie zarezerwować bardzo tanio, np,. Ryanerr, do Rzymu udało mi się za mniej niż 300 zł w dwie strony icon_e_smile
Owszem. Warto tylko że jest to raczej oferta dla ludzi którzy mają czas.
Te atrakcyjne ceny są w najmniej atrakcyjnym czasie czyli wylot i powrót poza weekendem. Ale jak ktoś na bieżąco śledzi promocje to można także znaleźć ofertę w interesującym nas terminie.
Karbonku, takie tanie loty są w każdym dniu, bez promocji, wystarczy poszukać takich linii lotniczych.
Na przykład do Holandii albo do Norwegii, są non- stop takie tanie loty w dwie strony.

Tu masz na przykład w tej chwili, do Norwegii za 43 zł:

http://www.bluesky.pl/tanie-loty/-1/Norwegia/-1/Polska/
Tu znalazłem sposób na tanie latanie.

Małysz może się schować.
tanie loty fajna sprawa, do tego warto znać serwisy rezerwacyjna takie jak BookApart gdzie można znaleźć też tanie noclegi, łatwo tak zorganizować samodzielnie niedrogi i ciekawy wyjazd, ostatnio w ten sposób poleciałem na weekend do Budapesztu i wszystkim polecam, piękne miasto icon_e_smile
Dzięki za propozycję, może kiedy skorzystam  icon_e_biggrin
Wynająłem sobie jakiś tani pokój w hotelu w Watykanie. Taniocha, ale ponoć dobry icon_e_wink
To czekam na relację z pobytu.
Tanie loty tanimi, ale i tak trzeba zapłacić sporo jak się wyląduję. Ceny biletów, wyżywienie, na zachodzie wszystko jest droższe niż w Polsce. icon_e_wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości