Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie loty
W Locie można spokojnie plecak wnieść i stewardesy ładne. icon_e_smile
Ja wnosiłam zawsze torebkę i małą walizkę.
Ryanair co chwilę kombinuje, byleby kasa się zgadzała
Co prawda dawno temu przekraczałem granicę z Izraelem (2000 r) i nie drogą powietrzną a lądem ale to co się działo przy kontrolach granicznych to jakaś masakra. Debile jakieś. Nadal twierdzę że to poj..any naród. Przyczepili się do żony schładzacza w atomizerze (takie coś ma na upały że się pryska i daje poczucie zimna) bo nitroglicerynę zawierało w składzie. Niby kurna szkoleni ale o proporcjach tego związku i o zastosowaniu chyba ich nie uczyli. Mi kamerę chcieli rozbierać na części. Wkur... Znaczy się zdenerwowany zacząłem z nimi dyskutować i nie zezwoliłem im na rozkręcanie kamery (oprócz wyjęcia kasety - wtedy jeszcze cyfrówki to była nowość). Chcieli mnie na statek cofnąć. A ch.j im w du.ę pomyślałem. Ale po konsultacjach nas wpuścili.
Debile. Pierwsze co to zamiast do Jerozolimy to pojechaliśmy do fabryki diamentów z naciskiem komercyjnym.
Czubki jakieś.
Ostatnio w necie czytałem że jakąś inwalidkę z Polski źle potraktowali na lotnisku.

Boni miej świadomość że jak wstemplują Ci w paszport że u nich byłeś to do niektórych krajów arabskich Ciebie nie wpuszczą. Będziesz musiał wymienić paszport.
Obecnie nie planuje do Izraela lecieć, za gorąco tam w lato i napięta sytuacja. Takie plany tam lecieć miałem chyba w zeszłym roku. Teraz tam niewiadomą co się stanie, ostatnio masakra ludności, albo z Iranem znowu jakiś konflikt. Tam może wojna wybuchnąć.
Tam nigdy nie będzie spokojnie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości