Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piwo
Nie oszukujmy się icon_e_biggrin

Większość z Was na pewno piła piwo. Nigdy takiego tematu nie zakładałam na forum, na żadnym przez wszystkie lata jak
prowadzę fora ale postanowiłam to zmienić gdyż to także temat dość ciekawy a czasem kontrowersyjny do dyskusji. icon_e_smile

Piszcie śmiało, kto ile wypija, jakie piwo lubi najbardziej, czy lubi piwo i w ogóle co się wam jeszcze z piwem kojarzy.

[Obrazek: 52427614269590246182.jpg]
Nie jestem znawcą piwa ani piwoszem , lubię od czasu do czasu wypić kufelek piwa zimnego .
A wiec ekspert ze mnie żaden w tej materii wiec wole zamilknąć , wszystkim piwoszom życzę na zdrowie.

[Obrazek: kufle%20piwa.jpg]
A ja lubie piwo icon_e_biggrin
Piję Żywca czasem, ale bardzo lubię STROPNGa..tutaj kufel piwa co wieczór do kolacji...choć to piwo nie jest złe, ale lepsze nasze polskie icon_e_smile
Ja tam za bardzo za piwem nie przepadam, nie smakuje mi po prostu. Z lekkich alkoholi to ja wolę nasz polski cydr lubelski.
Niejednokrotnie zdarzyło mi się napić piwa ale tak szczerze, niezbyt lubię smak piwa, ono zwyczajnie mi śmierdzi wsydzamsie
(31-05-2015, 22:09)hogan napisał(a): Niejednokrotnie zdarzyło mi się napić piwa ale tak szczerze, niezbyt lubię smak piwa, ono zwyczajnie mi śmierdzi wsydzamsie

To do pierwszej skrzynki, potem zapach staje się mniej drażniący. goroczkaka2
Po skrzynce to ja ani smaku ani czucia bym nie miała ubawa
Ja lubię piwo raz kiedyś i w małych ilościach. Zresztą mam dziecko to nie wypada mi innczej napisać icon_lol
Może dziecko nie przeczyta? alealeniewei 

ubawa
Lubię piwo ale po trzech chce mi się spać wsydzamsie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości