Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje takie tam
Jeżeli już miałbym przyrównywać wiersz ostatni Boldusi to bardziej do Leśmiana niż Mickiewicza.
To jednak wyjątkowy i odrębny styl.
Szkoda,że nie ma tytułu.
Chociaż może i dobrze bo w gruncie rzeczy każdy kto przeczyta ten wiersz zapewne zrozumie co w nim jest podmiotem.
:(
(12-02-2018, 23:14)ro_bot napisał(a): Jeżeli już miałbym przyrównywać wiersz ostatni Boldusi to bardziej do Leśmiana niż Mickiewicza.
To jednak wyjątkowy i odrębny styl.
Szkoda,że nie ma tytułu.
Chociaż może i dobrze bo w gruncie rzeczy każdy kto przeczyta ten wiersz zapewne zrozumie co w nim jest podmiotem.
:(

Nie umiem dawać tytułu.
Właśnie o to chodzi, że każdy zrozumie jak chce, co w nim jest podmiotem.
Dziękuję.
Beksiński też nie tytułował obrazów. Jak Boldusia napisała, tytuł często sugeruje przekaz.
(13-02-2018, 23:38)Wąsatka napisał(a): Beksiński też nie tytułował obrazów. Jak Boldusia napisała, tytuł często sugeruje przekaz.

Widziałaś "Ostatnią rodzinę"

To prawda z tym sugerowaniem, więc nie chcę tego. Niech każdy sam pomyśli, a może odczuje tak jak chce.
Filmu jeszcze nie widziałam.
Czytałam "Portret podwójny" i "BEKSIŃSKI. DZIEŃ PO DNIU KOŃCZĄCEGO SIĘ ŻYCIA". Po tej pierwszej miałam okazję być na sanockim zamku i oglądać twórczość Beksińskiego.