Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonia
Z cztery są w Gdańsku. Są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, itd. To tylko z tych co się orientuję.
W żadnej takiej jeszcze nie byłam ale akurat te w Gdańsku ludzie bardzo sobie chwalą. Jedna to chyba kuchnia
indyjska, druga meksykańska, trzecia koreańska i jeszcze jakaś.
Jest najczęściej z 12 rodzajów mięs(w tym morskie stworzenia), do tego zupa z warzywami jakieś kluski, makarony.
Wsadzają patyczki z karteczkami na których namalowane jest zwierzę, z którego jest mięso. Może to być ryba, kura,
wieprzowina, wołowina, kangur, kałamarnice i inne a jako rarytas podają mięso z krokodyla.
No to akurat jest rarytas pod względem ceny. Wiem bo lata temu jadłam mięso z krokodyla będąc jeszcze w Niemczech.
I kilogram takiego mięsa kosztował 43 marki, gdzie na przykład kilogram wieprzowiny kosztował 3-4 marki.
A smakuje jak ryba. icon_e_smile
https://dorzeczy.pl/swiat/63796/Skandal-...bucie.html

Ja tez bym się obraził jak ktoś by mi podał jedzenie w bucie.
W bucie to pół biedy, jest knajpa gdzie jedzenie podają w sedesach icon_lol
Wspomnienia z Japonii cz.1

Przypomniałem sobie taką sytuację na lotnisku w Japonii, przed tą bramką stałem co robią kontrolę. Spojarzałem a tam przeprowadzały kontrole dziewczyny japońskie z wyglądu młode i bardzo ładne, myślę sobie haha niech mi zrobi rewizje osobistą. I jak przyszła moja kolej przeszedłem przez bramkę i jedna z tych ładnych japonek podeszła do mnie i mnie złapała za krocze. Byłą to chyba cześć procedury, ale niemniej byłem nieco w szoku. icon_e_wink
Myślę że w odwrotnej sytuacji to jest gdyby był facet na kontroli lotniskowej i tak potraktował kobietę to by mógł w pysk dostać, a w Amerycę i pozew dostało by lotnisko. Nie wiem co to miało znaczyć. Mnie tam się podobało. icon_e_biggrin
Ciesz się, ze Ci jaj nie rozgniotła icon_lol

Dałbyś jakie zdjęcie tej Japoneczki i może jakie fotki masz z Jej terenu przy domu.
I w ogóle, jak i gdzie mieszka... spodziewałam się więcej relacji ze zdjęciami.
Hmmm nie wiem czy wypada abym wklejał jej fotki, ale pokaże zdjęcie gdzie u niej spałem

[Obrazek: eT7Kv2w.jpg]

Jej dom wygląda z zewnątrz jak normalny dom w typie chyba amerykańskim, a w środku jest też normalny z wyjątkiem salonu i gpościnnego które wyglądają jak tradycyjne japońskie.
[post jeden pod drugim jednego Użytkownika, łączą się jeśli nie upłynie 10 minut]
[Obrazek: xB20MYP.jpg]

Pingwin co go wygrałem na automacie
Może specjalnie dla gości mają typowy japoński styl aby goście poczuli się jak  w starej Japonii? icon_e_smile

Opowiadaj, co to jest w rogu z lewej strony?

I dobrze, że chociaż pościel była a nie sama mata i głowa na drążku icon_lol

Myślisz, że Ona Ciebie nie oplotkuje?
Z lewej to chyba podgrzewacz, po prawej widać mój plecak i bagaż.

Cbhcą mieć miejsce chyba by poczuć się jak w tradycyjnym domu japońskim, ona mi mówiła że to raczej niecodzienne już i miałem sZczęście spać w takich warunkach.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości