Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonia
(21-01-2018, 23:22)hogan napisał(a): No ja akurat szukam od jesieni. icon_e_smile

To tak jak ja. 
Coś mi się klaruje ale nie tak jakbym chciał. Trochę hotel słaby ale za to plaża super i się waham. Jeszcze przeglądam ale na dniach coś wybiorę bo oferty znikają szybciej niż rok temu. I nieco droższe są.
Ja już z jednej oferty zrezygnowałam bo znalazłam lepszą a miałam ją jakby zabukowaną. icon_e_smile
Jak już wrócę, to napiszę gdzie byłam i dam zdjęcia. Kompletna dzicz, nie ma żywej duszy w zasięgu kilku kilometrów.
Jadę od 30 czerwca na dwa tygodnie.
(22-01-2018, 18:08)karbon napisał(a):
(21-01-2018, 23:22)hogan napisał(a): No ja akurat szukam od jesieni. icon_e_smile

To tak jak ja. 
Coś mi się klaruje ale nie tak jakbym chciał. Trochę hotel słaby ale za to plaża super i się waham. Jeszcze przeglądam ale na dniach coś wybiorę bo oferty znikają szybciej niż rok temu. I nieco droższe są.

Ja tam myślę, że hotel jest tylko do spania, ważne żeby jedzenie było dobre, jak masz wyżywienie. 
Jak paliłem to zawsze zwracałem uwage czy jest balkon. 
Ten hotel na Krecie co byłem to był najlepszy, w ogóle w Grecji mi się hotele najbardziej podobały.
Ja  byłam  w  Australii  z  rodziną   cały  miesiąc   w  2016  r.  od  11 listopada  do 11 grudnia  .   Moja córka  wychodziła za mąż    , mieszka tam  7 lat   i  ja  też  tam  bym  chciała   zamieszkać   ...   Jest  pięknie ciepło   i  ogólnie  klimat  dla mnie  ...   I   ta  roślinność  i  miśki  koala   oraz  inne    rajdochia   pęlno  lata   papug  kolorowych   .   Kraje   z  ciepłym  klimatem  maja  swój  piękny  urok  .
A gigantyczne pająki widziałaś?
(03-02-2018, 19:08)bonaparte napisał(a): A gigantyczne pająki widziałaś?

Tak  widziałam  ale  w gablocie  ,   takie  pająki   chodzą  w lasach   w  mieście ich  nie ma   może czasem  się zdarzy  ale  to  rzadkość   wolą  las  ...   
Domy  po za miastem   są  opryskiwane   taka  usługa  kosztuje  grosze  ,   bo  państwo  dopłaca  .   

Pająki  nie pająki  klimat   i  przyroda  jest  przepiękna  .   Bardzo  długo  sie  leci   samolotem  dwadzieścia   cztery  godz.
Licząc różnice czasu to pewnie jeszcze dłużej icon_e_smile
(03-02-2018, 20:16)bonaparte napisał(a): Licząc różnice czasu to pewnie jeszcze dłużej icon_e_smile

Dwa  dni  lotu  ,  np:   z  Warszawy  do  Qataru   6 godzin  i  przesiadka  ,  czekaliśmy   2 godziny   i   do Australii  14 godzin   lotu  .   Myslałam  , że  jajo  zniose   , kto  mógł spać to spał   ja nie mogłam  i  zdjęcia robilam    przepiękne  widoki   .    Były  tez  turbulencje  ,  ale troche   .    Pełno  jedzenia i picia  i przekąski  ciągle , w cenie biletu  .    Jest  to  bardzo  kosztowna podróż   ale  warta  tej  męki lotu  i ceny  .....
Odkryłem, że Jeny i w Kielcach można kupić.

Teraz zostało mi odkładanie pieniędzy na wyjazd.

I wykupić muszę jeszcze ubezpieczenie turystyczne, idę z tym do PZU bo nie mam lepszego pomysłu.
A co ze szczepieniami?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości