Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy kontroler Xbox Elite
[Obrazek: 509747509.jpg]

W chińskim serwisie Baidu, a także na forum Reddit, pojawiły się zdjęcia prezentujące nowy, usprawniony kontroler Elite dla Xboksa One oraz Windows 10. To pierwszy raz, kiedy słyszymy o podobnym produkcie.

Wygląda na to, że Microsoft szykuje dla nas kolejną niespodziankę – tym razem chodzi o odświeżoną wersję kontrolera Elite, dedykowanego Xboksowi One oraz Windows 10. Zdjęcia takiego właśnie sprzętu pojawiły się niedawno w znanym z różnego rodzaju przecieków technologicznych, chińskim serwisie Baidu, a także na popularnym forum Reddit. Co prawda, fotki nie zachwycają jakością, ale i tak można się na nich dopatrzyć kilku ciekawych detali.


Jeszcze więcej informacji zawiera tekst towarzyszący przeciekowi (jego autor jest anonimowy). Dowiadujemy się z niego, że nowy pad ma posiadać wejście USB typu C, umieszczony z tyłu port przypominający Apple MagSafe (potrzebny do ładowania wbudowanej baterii, w którą podobno ma być wyposażone to urządzenie), trzypoziomowe blokady spustów (w obecnym padzie Elite mamy do czynienia z dwupoziomowymi), przełącznik profili oraz możliwość regulowania napięcia gałki analogowej (technologię tego typu Microsoft opatentował w 2016 roku). Dodatkowo uchwyty są wykonane z nowego tworzywa, które ma ułatwiać trzymanie kontrolera. Zmieniono także trochę design (np. widoczna na zdjęciach, połyskliwa podstawa gałki analogowej), a w plotkach wspomina się o nowym etui/opakowaniu, które ma umożliwiać ładowanie.

Oczywiście, póki co wszystkie te informacje należy traktować w kategoriach plotek i raczej nie doczekamy się zbyt szybko ich potwierdzenia. Microsoft najprawdopodobniej zaprezentuje nowe urządzenie na dużej imprezie – np. tegorocznym E3. Przypominamy też, że pierwszy kontroler Elite zadebiutował na rynku w 2015 roku i został bardzo dobrze odebrany zarówno przez branżową prasę, jak i samych graczy.


https://www.gry-online.pl/[url=https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/509747509.jpg][/url]
Cytuj

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości