Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olimpiada w Pjongczangu
To już dziś się zaczynają- igrzyska w Pjongczangu.
Azjatycka precyzja, no i wytrwałość, bo trzeba zaznaczyć, iż  to południowokoreańskie miasto wcześniej już wcześniej dwukrotnie przegrało walkę
o organizację olimpijskich zmagań, raz z Vancouver w 2010 roku, drugi raz z Soczi w 2014 roku.

Marzenia się spełniają.
To chyba skoki są, tak?
(09-02-2018, 9:09)hogan napisał(a): To chyba skoki są, tak?

15 dyscyplin sportowych. Skoki też, a tu wiadomo Kamil Stoch- mistrz. 
Myślę, że jeszcze panczeniści, Zbigniew Bródka.
No własnie się zaczxęło
Rozpoczęcie leci na TVP 1 , 
Ja oczywiscie trzymam kciuki za naszych icon_e_smile
(09-02-2018, 11:50)Dorcik napisał(a): No własnie się zaczxęło
Rozpoczęcie leci na TVP 1 , 
Ja oczywiscie trzymam kciuki za naszych icon_e_smile

No ja też trzymam. Jak to byłoby fajnie, by we wszystkich konkurencjach, w których Polacy startują, medale były.
Justyna Kowalczyk, to jej ostatnie igrzyska, trzymam mocno zaciśnięte kciuki.
Dołączam z kciukami za nasze reprezentantki i naszych reprezentantów. Życzę szczęścia!!!  pieteczkka
W ramach protestu preciwko Zimie i zimnu nie uprawiam i nie obserwuję żadnych sportów zimowych.
No,może oprócz turystyki pieszej.
A rower? Widziałam kilki zapaleńców.

Niech nasi zdobywają medale, ale osobiście dmucham pod narty najstarszemu ze skoczków japońskich. Imię Jego, Noriaki. Leć po złoto.
Noriaki czy Simon potrafi zaskoczyć. Jednak uważam że wygrywać będą Ci są w szczytowej formie. Trzymam kciuki za Polaków.
Niedziela nie była dla nas. Mówi się trudno, sportowcy to nie roboty, mieli słabszy dzień. 
Olimpiada trwa, i będą medale wierzę w to.
Podobała się mnie ceremonia otwarcia igrzysk, min. Imagine Lennona. I może się spełni w przypadku Półwyspu Koreańskiego?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości