Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta norweska
Mięso gotowane, pieczone w folii bez tłuszczu i grillowane. icon_e_smile
Tłuszczu nie można stosować żadnego.
Ja doprawiałam warzywami, ziołami i pieprzem z papryką.
Osobiście na początku stycznia wybrałem się do dietetyka i do tej pory zleciałem 25kg (z nadwagi wyciągnięty) fakt faktem wiem, że to niezdrowo ale mam taki metabolizm. Ogólnie aby dieta działała to trzeba spożywać 5 posiłków dziennie z przerwami 3,4 godziny. Chleb jadam tylko na śniadanie, obiad chude mięsa do 200g, ryba - 250, woda tylko niegazowana a kolacje lekkie jogurty, serki wiejskie z małą ilością tłuszczu i bieganie zagwarantowane. Dzięki temu wszystkiemu pozbyłem się połowę ciuchów. Alkohol, słodycze i tłuste rzeczy + fast foody odrzucone!. Da się żyć icon_e_biggrin  polecam jeżeli ktoś chce zacząć przygodę z dietą - tylko trzeba do tego podchodzić z sercem bo inaczej efektów nie będzie icon_e_smile
No ja ładnie chudnę na "norweskiej" diecie, bo nawet żaden diabetyk nie był w stanie mi pomóc.
Jem tylko 3 posiłki i to są dwa śniadania i obiad. Kolacja absolutnie wykluczona z menu. icon_e_smile
No i żadnej soli i chemii, to to tak ludzi tuczy.
Dlatego zaufanie mam tylko do dietetyków z Naturhouse wiedzą co jest na rzeczy. Zaryzykowałem i nie żałuję. Tak samo mam jeżeli coś robię do jedzenia to wszystko domowej roboty i jest jeszcze coś takiego jak warzywa niekontrolowane, które można wcinać do oporu i nic po tym się nie dzieje. 3 posiłki to jest mało. Ja mam 5 już zakodowane w rozsądnych ilościach. Zgadza się sól to jest najgorsze świństwo bo zatrzymuje płyny. Zamiast tego jest wiele świetnych przypraw icon_e_wink
Naturalne zioła polecam zamiast przypraw, bo w kupnych przyprawach jest też soja i duża ilość soli. icon_e_smile
Żadnych kupnych serków i jogurtów, to bomby kaloryczne, bo z chemią.
Na spalenie tłuszczu polecam również przed wyjściem na spacer lub biegiem zjeść kilka papryczek chili lub peperoni. Też się sprawdza jako naturalna mini-suplementacja icon_e_biggrin
Jak wyrosną, bo mam zasadzone icon_lol

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości