Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Room
Właśnie obejrzałem.

Film ten uchodzi za najgorszy film w ogóle w historii kina, jednak nie uważam że jest to film jakoś bardzo zły, bo ogląda się go całkiem dobrze i wiele scen jest mocno śmiesznych chociaż w zamierzeniu to miał być dramat. Aktorstwo jest bardzo słabe, główny aktor a zarazem reżyser nawet dobrze po angielsku nie umie mówić, pradopodobnie jest to Polak. Scenariusz jest bardzo durny. Film jest o biznesmenie, którego zdradza żona i o jego przyjaciołach, jeden zgubił majtki, drugi ma porachunki z dilerem, trzeci przyprawia mu rogi. Główny bohater to chodzący po ziemi ideał.
Film kosztował 6 milionów dolarów ponoć. Moim zdaniem ktoś celowo wydał tyle pieniędzy, nakręcił kretyński film dla jaj, a pieniądze trafiły do prywatnych kieszeni. Zrobiono więc niezły wałek. 
Warto to obejrzeć icon_e_biggrin
Cytuj
No po Twojej recenzji, raczej nie warto oglądać icon_e_biggrin
Cytuj
Ja zamierzam go obejrzeć drugi raz. icon_e_biggrin Niektóre sceny wymiatają.


Ta scena jest mocna icon_e_biggrin
Cytuj
Tylko, że ja nic nie rozumiem  icon_lol
Cytuj
Już nakręcili film o kręceniu tego filmu.Cytuj
Ja  czytałam  opinie krytyków  Amerykańskich  o  filmie " Armagedon "  i " Gorączka sobotniej nocy " że  to najgorsze   filmy ...  więc   wynika  z  tego , że jest kilka lub kilkanaście najgorszych  filmów .   Ja  uwielbiam oglądać  filmy  i  gdy tylko mam czas  ,wyszukuje  na  yout.
Cytuj
Czy ja wiem, akurat Armaggedon jest całkiem niezły, A Saturday Night Life ma świetną muzykę. Żadne to złe filmy. 

Ktoś skrzyżował film The Room z Gwiezdnymi Wojnami.Cytuj
Film "Gorączka sobotniej nocy " z John  Travolta , obejrzałam  25 razy   icon_e_biggrin uwielbiam  ten film z muzyką Bee Gees , jestem  fanką tego  zespołu ... i chętnie ogladam zawsze ....
Cytuj

Scena walki.
Cytuj

Scena w kwiaciarni.
Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości