Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec dyskudji w necie od maja ?
Moi drodzy przed chwilką znalazłem na YT filmik,którego autor mówi, że od maja tego roku wchodzi w życie rozporządzenie parlamentu europejskiego o ochronie osób fizycznych.Ma to zapobiegać  tzw.trolingowi.Ale czy to nie utrudni konwersacji w necie ? Reszt możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Co o tym myślicie ?

Gonić trolli!
Urrraaaa!!
Jest ten bóg, czy nie ma boga, bo pierdyknąłby raz a porządnie w takich konowałów od filmików co szukają sensacji.
Totalny absurd i nie ma co brać sobie do głowy.
Nic się nie zmieni, wszystko będzie tak jak było od zawsze, czyli będą mieli wszędzie dostęp wyłącznie do numeru IP.
A jak ktoś podaje inne dane, to robi to we własnym zakresie i to nigdy się nie zmieni, że DANYCH Z DOWODU
OSOBISTEGO NIE PODAJEMY NIGDY I NIKOMU W NECIE.
Jak WP czy Facebook czy inna witryna zażąda danych z dowodu osobistego, to mamy prawo nawet zgłosić takich
internautów na policję lub zrezygnować z usług tak niedoinformowanych Internatów.
Troli usuną użytkownicy internetu.
Zwyczajnie wyśmieją ich.
A jak nie zadziałają sugestie co do powrotu do normalności to pozostaje ignorowanie,ale to już musi być trudny przypadek.
Troche się dziwię,że mnie tolerujecie.
A mamy Ciebie nie tolerować? icon_e_smile

Jak ktoś chce, to i tak zawsze może zgłosić do odpowiednich organów nr IP osoby, która na przykład
obraza polityków czy inne sankcje.
Hogan Bóg to sie wielka literą pisze.
A tak  odnośnie tematu,to ja poważnie obawiam sie ,że walka z trollingiem to tylko pretekst dla unijnych urzędasów.I może byc nie ciekawie w necie sadsmut3
Znalazłem szersze informacje na temat RODO
https://fundacja-ecommerce.pl/rodo-nowe-...gKFVfD_BwE
http://www.rp.pl/Dane-osobowe/306099953-...kiego.html

Artykuł na ten temat.
Jimmy, z dużej litery "bóg", pisze ten, kto w niego wierzy. Ja nie mogę pisać z dużej litery, bo to byłaby obraza
dla innych bogów a są ich tysiące.

No i co panikujecie, tak jak napisałam, nic się nie zmieni.
(12-03-2018, 19:51)hogan napisał(a): Jimmy, z dużej litery "bóg", pisze ten, kto w niego wierzy. Ja nie mogę pisać z dużej litery, bo to byłaby obraza
dla innych bogów a są ich tysiące.

No i co panikujecie, tak jak napisałam, nic się nie zmieni.

A skąd wiesz,że nic sie nie zmieni. ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości