Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec dyskudji w necie od maja ?
Bo tak wszędzie jest napisane, czytać nie umiecie? icon_lol
(12-03-2018, 21:10)hogan napisał(a): Bo tak wszędzie jest napisane, czytać nie umiecie? icon_lol

Wszędzie ? Znaczy  gdzie ?
Na wszystkich stronach w necie.
To bardzo dobry temat Jimmi.
U nas jest problem po stronie Ministerstwa Cyfryzacji, a właściwie problem z wyborem prezesa GIODO,
co wytknęła unijna komisarz ds. sprawiedliwości.

A tak jeszcze a' propos, to te nowe przepisy zmuszą do przemyśleń niektórych właścicieli, i nie będzie problemów z likwidacją kont.
(15-03-2018, 7:37)Boldusia napisał(a): To bardzo dobry temat Jimmi.
U nas jest problem po stronie Ministerstwa Cyfryzacji, a właściwie problem z wyborem prezesa GIODO,

A tak jeszcze a' propos, to te nowe przepisy zmuszą do przemyśleń niektórych właścicieli, i nie będzie problemów z likwidacją kont.

Jeśli prawdą jest to,że  przed zalogowaniem sie np.na facebook`a trzeba będzie  wysłać skreen własnego dowodu osobistego,to kto będzie sie tam logował ? Moim zdaniem takich głupców nie będzie.I fejsik upadnie. boisie
Głupców nie brakuje. icon_e_wink
(15-03-2018, 21:40)Jimmy napisał(a):
(15-03-2018, 7:37)Boldusia napisał(a): To bardzo dobry temat Jimmi.

Jeśli prawdą jest to,że  przed zalogowaniem sie np.na facebook`a trzeba będzie  wysłać skreen własnego dowodu osobistego,to kto będzie sie tam logował ? Moim zdaniem takich głupców nie będzie.I fejsik upadnie. boisie

Jeśli masz imienne konto, a masz, to jaki widzisz problem Jimmy?
Czego jeszcze więcej potrzeba? Nr kołnierzyka, wagę i nr buta?
Dla specjalistycznych programów i ludzi to nawet na forum jesteś do namierzenia. Mimo że pod jakimś hameryckim nickiem występujesz.
Krzysiu, niektórzy tego nie rozumieją i chyba uważają, że od zawsze w necie są anonimowi icon_e_smile
(15-03-2018, 23:21)hogan napisał(a): Krzysiu, niektórzy tego nie rozumieją i chyba uważają, że od zawsze w necie są anonimowi icon_e_smile

Hogan,Siwy ja rozumiem co do mnie piszecie,ale Jack Calleb mówi,że wejściu w życie tego rozporządzenia trzeba będzie w celu zalogowania sie wysłać do np.fejsa screen własnego dowodu osobistego.A to chyba coś więcej niz imienne konto ? Prawda ? bezradny
Ja nie korzystam z Facebooka, ale kiedyś próbowałem się tam zarejestrować i kazali mi podać telefon.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości