Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z pamięcią
Na przykład wsiadam do autobusu i nie pamiętam czy skasowałem bilet.
Wczoraj w nocy oglądałem film z serii Star Trek i nie pamiętam o czym był.

Też tak macie? sadsmut3
nie mam tak.
musisz po prostu ćwiczyć pamięć i mieć dobre odżywianie.
http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/lecz...33683.html
ostatnie rzuca się w oczy :
Cytat:Kwas linolowy (CLA) znajduje się w tłuszczach rybnych i roślinnych. Jego brak powoduje osłabienie koncentracji, utratę pamięci, apatię, a nawet halucynacje.

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/lecz...33683.html
Z biletem to miałem kiedyś problem bo po kieszeniach miałem ich wiele skasowanych, a ostatni i tak odruchowo chowałem jak inne.
Nie miałem z kontrolerami problemów, bo jakoś ich nie było.
Potem jak sporadycznie korzystałem z autobusów, to trzymałem w dloni.
No, kiedyś tak miałam.
Myślałam, że skasowałam, i kanar mnie złapał. Ale kary nie wlepił, dobry człowiek był z niego.
A w nocy jak nie śpię, to ho ho! Myśli natłok, istny szoł, jakby powiedział Bernard Shaw.
Jeruka ma dużo racji. Odżywianie, nieregularny tryb życia (u Ciebie Boni chyba o spanie chodzi) i brak ćwiczeń pamięci, stres, mają wpływ na takie kwestie np. czy zamknęłam drzwi wychodząc z domu.
często jest też tak, że zwyczajnie nie myślimy, nie skupiamy się nad tym co robimy i potem wychodzą takie kwiatki.

Z biletem tak miałam, jak nie opłacało mi się kupować miesięcznego. Nie byłam przyzwyczajona do kasowania.
W zasadzie nie mam problemów z pamięcią ale i tak dla pewności, różne rzeczy sobie zapisuje.
Za to kompletnie nie mam pamięci do dat urodzin czy innych okazjonalnych dni. icon_e_biggrin
Myślę, że wynika to z tego, że po prostu nie chcę robić dodatkowej szufladki w umyśle na takie rzeczy
a wolę zaszufladkować coś bardziej ważnego, na przykład ile czasu wynosi lot na Księżyc.
Przemyślałem to trochę, i wydaje mi się, że zapominam różne rzeczy bo jestem rozkojarzony, zamiast skupić się na tym co robię myślę o czym innym.
Myślę że to jest ta przyczyna. Rozkojarzenie paaluh
Przyczyn może być dużo i jak masz wątpliwości, to skorzystaj z porady lekarza. icon_e_smile
(29-03-2018, 21:56)Siwy napisał(a): Myślę że to jest ta przyczyna. Rozkojarzenie paaluh

To teraz należało by się zastanowić, skąd to rozkojarzenie.icon_e_biggrin

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości