Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myśl pozytywna
,,Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzy­deł, ale naj­ważniej­sze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”

Coco Chanel

Mimo niesprzyjającej aury, która odbiera w pewnym sensie chęć do życia, siedzę z dwoma pieskami i rozkoszuję się pyszną kawą
z mleczkiem. Możemy cieszyć się chwilą i najmniejsze błahostki, powinny dodawać nam skrzydeł.
Zerkam przez balkonowe okno i nachodzi mnie taka myśl, że jakie mam szczęście, że jestem w ciepłym pomieszczeniu i mogę
obserwować skrawki przyrody. Liście przywiędłe, które pozostały z ubiegłego lata, fruwają na wietrze a żebym straciła wzrok...
nie widziałabym tych liści a żebym straciła słuch... nie słyszałabym szumu wiatru. Jakie mam wielkie szczęście, że mogę to wszystko
widzieć, słyszeć i czuć także. Nie dołujmy się, gdy pogoda jest deszczowa i wietrzna, tylko szukajmy pozytywnych chwil, które
dadzą nam szczęście.
To taka moja refleksja nad tym, jak ludzie szybko się dołują i jak szybko zapominają lub nie zauważają tego, co wokół jest dobre.

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości