Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy chciałbyś mieszkać w nawiedzonym domu?
(16-04-2018, 20:50)Greg1986 napisał(a): Też mógłbym mieszkać w każdym domu - tam gdzie jest cisza i spokój icon_e_wink

Ja nie toleruję ciszy - tylko wstanę, to praktycznie pierwszą rzeczą jest włączenie radia w kuchni i łazience. Śniadanie jem przy włączonym telewizorze, niekoniecznie oglądam program, czasem coś z pendriva. Przy lapku zawsze z muzyką. Jestem sama w dużym mieszkaniu i taka cisza działa na mnie bardzo źle.
Nie taką ciszę i spokój miałem na myśli. Bardziej mi chodziło o odczucia lęku i strachu oraz obawy przed ''kimś''. Radyjko przy śniadanku podstawa icon_e_wink
No właśnie o tym pisałam. icon_e_smile
Bo jak dom by był nawiedzony, to 24 na dobę byś coś pukało, stukało, jęczało, płakało i co tam jeszcze możliwe icon_e_biggrin
(16-04-2018, 21:15)Greg1986 napisał(a): Nie taką ciszę i spokój miałem na myśli. Bardziej mi chodziło o odczucia lęku i strachu oraz obawy przed ''kimś''. Radyjko przy śniadanku podstawa icon_e_wink

Nie mam stracha przed jakimś  "nieokreślonym kimś", dużo bardziej obawiam się swoich myśli, choć najczęściej daleko odbiegających od realiów.
Amadeo, ciekawa jestem jak czułabyś się w nawiedzonym domu, mimo że w to nie wierzysz.
Ja też nie wierzę ale zdarzają się takie rzeczy, których nikt nie jest w stanie wyjaśnić. icon_e_smile
(16-04-2018, 22:30)hogan napisał(a): Amadeo, ciekawa jestem jak czułabyś się w nawiedzonym domu, mimo że w to nie wierzysz.
Ja też nie wierzę ale zdarzają się takie rzeczy, których nikt nie jest w stanie wyjaśnić. icon_e_smile

Skoro nie wierzę w takie domy i podobne, to - czuć bym się czuła normalnie, no, wykluczając czas, kiedy bolałaby mnie np. głowa - wtedy czułabym ból  icon_e_wink A słysząc stukanie, kładłabym to na karb np. pogody icon_e_smile
No ja tak samo ale jak na przykład, coś/ ktoś pukałby co 5 minut do drzwi i po każdym otwieraniu
nikogo by nie było aż w końcu drzwi zamknięte na 10 spustów, otworzyłyby się na oścież. Nie miałabyś
gęsiej skórki? icon_e_biggrin
(17-04-2018, 17:20)hogan napisał(a): No ja tak samo ale jak na przykład, coś/ ktoś pukałby co 5 minut do drzwi i po każdym otwieraniu
nikogo by nie było aż w końcu drzwi zamknięte na 10 spustów, otworzyłyby się na oścież. Nie miałabyś
gęsiej skórki?  icon_e_biggrin

Mam olbrzymią wyobraźnię ale tego nie potrafię sobie wyobrazić, a żeby mieć gęsią skórkę często wystarczą mi niektóre utwory icon_e_smile
Wyobrazić sobie, raczej nie jest tak ciężko ale takie coś przeżyć. icon_e_biggrin