Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TY jako przyjaciel
Dużo piszemy na temat wymarzonego partnera czy przyjaciela ale teraz odwrócę sytuację i zapytam się Was
w bardzo prosty sposób:

Czy jesteś tą osobą, którą sam chciałbyś mieć za przyjaciela czy nawet partnera?
W życiu! Kogoś o podobnych cechach charakteru omijałbym szerokim łukiem.
Jak byłabym mężczyzną, to chciałabym taką kobietę jak ja, bo zaradna, wszystko zrobi i załatwi.
Jak kasy by zabrakło, to też dałabym radę. W domu ugotowane, posprzątane.
Nie włóczę się, nie szlajam,nie chleję, nie zdradzam a i na urodę nie mam co narzekać. icon_e_biggrin
Taka skromna jestem, o!
(06-05-2018, 14:15)Siwy napisał(a): W życiu! Kogoś o podobnych cechach charakteru omijałbym szerokim łukiem.

Tata zawsze powtarzał, że  na miejscu mamy nie wyszedłby za siebie.
Mnie powtarzano, że ze mną nikt nie wytrzyma. Czasami mam problem z wytrzymaniem ze samą sobą, ale niestety nie mogę z siebie wyjść na jakiś  czas i odpocząć od siebie. Pozostaje zmiana...
Ja tam z sobą wytrzymuje nawet dardzo siebie lubię
Ale czy chciałabym takiego partnera hm....Chyba wolałabym bardziej zrównoważonego
Ja gdybym była mężczyzną to też chciałabym mieć taką dziewczynę jak ja. Jestem spokojna, zdolna, miła. Umiem dobrze gotować. Nie mam problemu ze sprzątaniem czy zajęciem się domem. Lubię o kogoś dbać. Nie przeklinam, nie mam nałogów. No chodzący ideał, co nie?  kwiaatttt3 
Tylko jest jeden problem. Często wolę posiedzieć w domu zamiast iść na imprezę. Chociaż nie ukrywam lubię czasami potańczyć, pobawić się. Ale z tego co widzę, sporo osób tego nie akceptuje.  zhm
To musisz szukać domatora jak Ty icon_e_biggrin
Mam swojego domatorka, który też jest spokojny i opanowany, jak ja!
No i git, czyli jest wszystko dobrze icon_e_biggrin
Życie w rodzinie to trochę jak polityka. Manewrowanie tak żeby "każdy był zadowolony"
Jak robisz coś według swoich zasad to jesteś: tyranem, niewyrozumiały, bez uczuć itd...
Jak pozwalasz na wszystko to jesteś: super, hiper, wspaniały itd...
A życie musi być realne a nie cudowne bo tak piszą czy mówią w mediach... Życie moim zdaniem to wieczna walka o przetrwanie...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości