Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istnienie Polski zagrożone ??
25 kwietnia w godzinach nocnych czasu polskiego  kongres USA przyjął tzw.ustawę 447. Teraz ta ustawa czeka na podpis lub na weto  Trumpa. Zdaniem wielu ekspertów- jeśli prezydent USA podpisze w/w ustawę,to może to oznaczać bankructwo Polski. Poczytałem troche o tej ustawie i przyznam,że jestem pełen obaw co do tej ustawy.A Wy co o tym myslicie

No ciekawe,czemuż ten ulizany trampek,pepeg czy inszy adidas może mieć aż tak duży wpływ na nasze życie?
Jak wymiienię olej w mieszadle to poszperam o co tym dupkom chodzi.
Znów ludzi straszą. Ech Jimmy, za szybko wierzysz takim rzeczom.
(09-05-2018, 18:46)hogan napisał(a): Znów ludzi straszą. Ech Jimmy, za szybko wierzysz takim rzeczom.

Hogan,ale taka ustawa naprawdę istnieje i naprawdę została przyjęta przez parlament USA
No i co z tego, co to nas obchodzi?
Niech robią co chcą. Polska jest zbyt mocna aby taki ktoś jak Ameryka a raczej Tramp nam zagrażał.
(09-05-2018, 19:35)hogan napisał(a): No i co z tego, co to nas obchodzi?

Zobaczysz. Działke Ci odbiorą na poczet długu Polski.
Nie inwestuj za bardzo. Niech lepiej trawą pampasową zarośnie.
I dalej Cię nie obchodzi? No to wszelkie dobra, kosztowności też gdzieś skitraj.
No i nie chwal się że Heron ma takie wypasione obroże i ubranka. Tym też amerykański komornik może się zainteresować.
O...bym o kosiarce zapomniał. Napisz że Ci ukradli.
A obywatel Jimmy niech sobie poczyta o owej ustawie i opowie nam do jakich konkluzji doszedł
Tylko nie w reżimowych gadzinówkach lub podobnych wydawnictwach.
[post jeden pod drugim jednego Użytkownika, łączą się jeśli nie upłynie 10 minut]
(09-05-2018, 19:35)hogan napisał(a):  Polska jest zbyt mocna aby taki ktoś jak Ameryka a raczej Tramp nam zagrażał.

Już nie jest taka mocna, bo ajatollaha kolano rozbolało.
Teraz wszyscy wrogowie nas dopadną.
Ojj biada nam, biada ecajper
Idź, idź Ty fantasto icon_e_biggrin
(09-05-2018, 19:35)hogan napisał(a): No i co z tego, co to nas obchodzi?
Niech robią co chcą. Polska jest zbyt mocna aby taki ktoś jak Ameryka a raczej Tramp nam zagrażał.

Hogan nie oglądałaś filmiku ,który wstawiłem i piszesz bzdury.To nie trum nam zagraża
Nie ja napisałam, że czeka na weto lub podpis TRAMKA!
(09-05-2018, 21:22)hogan napisał(a): Nie ja napisałam, że czeka na weto lub podpis TRAMKA!

No bo ta ustawa czeka na weto lub [podpis Trumpa,ale zagrożenie dla Polski jest ze strony Zydów,a nie USA