Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istnienie Polski zagrożone ??
Żydzi są wśród nas od zawsze i jakoś nie zauważyłam aby zrobili coś nam złego.
Twój temat podchodzi pod rasizm.
Trochę i ja postraszę

„Będą też znaki na słońcu i księżycu, i gwiazdach, a na ziemi udręczenie narodów nie znających wyjścia wskutek ryku morza i jego wzburzenia, 26 podczas gdy ludzie będą mdleć ze strachu i w oczekiwaniu rzeczy przychodzących na zamieszkaną ziemię; bo moce niebios zostaną wstrząśnięte. 27 I potem ujrzą Syna Człowieczego
Po coś takie coś sobie uchwalili. Jednak prawo amerykańskie tutaj nie obowiązuje wiec według mnie to jest taki bubel prawny albo żeby podstraszyć
(10-05-2018, 15:30)bonaparte napisał(a): Po coś takie coś sobie uchwalili. Jednak prawo amerykańskie tutaj nie obowiązuje wiec według mnie to jest taki bubel prawny albo żeby podstraszyć

Bubel prawny,to to rzeczywiście jest,ale możemy mieć  z jego powodu duuuuże kłopoty.
Nie dramatyzuj Jimmy, nie było i nie będzie żadnych kłopotów, oprócz tych, które mamy od zarania dziejów.
(10-05-2018, 20:14)hogan napisał(a): Nie dramatyzuj Jimmy, nie było i nie będzie żadnych kłopotów, oprócz tych, które mamy od zarania dziejów.

Hogan ja tam taki pewny  nie jestem,że nie będziemy mieli kłopotów.Bowiem jeśli Trump podpisze tą ustawę to będzie musiał naciskać na Polskę w sprawie spłaty Żydom tz.mienia bezspadkowego.Jak nie będziemy chcieli to Trum powie Kaczyńskiemu,że zabierze swoich żołnieży z naszego kraju.No i co.I Kaczyński zapłaci bezradny
(10-05-2018, 21:23)Jimmy napisał(a):
(10-05-2018, 20:14)hogan napisał(a): Nie dramatyzuj Jimmy, nie było i nie będzie żadnych kłopotów, oprócz tych, które mamy od zarania dziejów.

Hogan ja tam taki pewny  nie jestem,że nie będziemy mieli kłopotów.Bowiem jeśli Trump podpisze tą ustawę to będzie musiał naciskać na Polskę w sprawie spłaty Żydom tz.mienia bezspadkowego.Jak nie będziemy chcieli to Trum powie Kaczyńskiemu,że zabierze swoich żołnieży z naszego kraju.No i co.I Kaczyński zapłaci bezradny

Kaczyński zrezygnuje z ochrony, to mu zostanie 180 tys miesięcznie, to i za Ciebie zapłaci. Za mnie nie, bo go nie lubie.
Oj Jimmy, Ty myślisz chyba naprawdę, że Polska jest aż tak zależna od innych krajów i myślisz, że
dlatego jesteśmy krajem wolnym? Myśl trochę. Polska nie da ot tak sobie z powodu ICH głupot
sobie w kaszę dmuchać. Zobacz jak się całej Unii postawili i nic też nam nie zrobili, tylko paluszkiem pomachali.