Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgrupowanie siatkarzy
Witajcie, jak w temacie icon_e_smile

Zaczyna się kolejne zgrupowanie reprezentacyjne siatkarzy, jak myślicie, czy w tym roku uda się coś chłopakom ugrać?
Jakie macie odczucia co do powołań graczy? Kogoś Wam brakuje?

Zapraszam do dyskusji icon_e_smile
To akurat nie mój sport i szkoda, ze nie ma Amadei, bo to miłośniczka siatki icon_e_biggrin
A swoją drogą, ciekawe jak biedulka się trzyma...
Sama mam fioła na punkcie sportu a siatkówka to już w ogóle szał icon_e_smile
Jak sobie pomyślę, że znowu będą reprezentacyjne mecze to ogarnia mnie sportowe szaleństwo huraaaaaaaa icon_e_biggrin
Kiedy się zaczynają te reprezentacyjne mecze? icon_e_smile
Wrzesień kochana Mistrzostwa Świata a wcześniej będzie jeszcze Memoriał Wagnera icon_e_smile
Czyli bez końca? icon_lol
No bo zanim wybiorą i zanim będą mistrzostwa, to już prawie do zimy dojdzie a potem na wiosnę znów zaczną. icon_e_biggrin
Jak dla mnie to mogą grać i po pół roku a później rozgrywki ligowe icon_e_biggrin
Na jedno wychodzi, bo też wyszłoby przez cały rok.
Jak miałabym wybierać, to od siatki wolę kosza. icon_e_biggrin
A wiesz, że jeszcze nigdy nie obejrzałam całego meczu koszykówki? Jakoś nie przemawia do mnie icon_e_smile ale fajnie, że jednak mamy coś ulubionego. Często spotykam się z tym, że np ktoś w ogóle nie lubi i jeszcze krytykuje icon_e_wink
Sport ogólnie bardzo lubię. Do oglądania boks, czasem mecze piłki nożnej i wrestling.
Do wykonywania, to pływanie na pierwszym miejscu, potem sporty ekstremalne, tenis ziemny i wszystko co związane jest z poprawą kondycji, czyli np. bieganie, gimnastyka samodzielna i na sprzęcie, kluby, siłownie, itd. A reszta przy okazji, czyli też gra w kosza. icon_e_biggrin
Tylko teraz mało ćwiczę od kilku lat, bo sporo choruję.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości