Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój króliś
[Obrazek: t7ijddtep59j.jpg]
Pochwalę się też moim zwierzaczkiem. Wybaczcie za brzydką, niebieską tkaninę, którą zniszczył mój króliś. Muszę mu coś podkładać na łóżko, bo lubi mi kopać w pościeli icon_e_biggrin
Wydzieliłam Twój post, bo umieściłaś w temacie ze zdjęciami z neta. icon_e_biggrin

A królisia masz ślicznego, przemiłego, cudownego ym4
Aaa wybacz, tamto zdjęcie pingwinka też było zrobione przeze mnie w ZOO w Krakowie icon_e_smile
Wiem, jest przepiękny. Kiedyś miałam dwa, przez przypadek mi się rozmnożyły i z dwóch powstało osiem. Musiałam oddać. Ale poszły w dobre rączki i do tej pory je odwiedzam. icon_e_smile
A no to pingwinek już tam zostanie, bo to nie Twój pingwinek icon_e_biggrin

Tylko raz miałam króliczka ale szybko mi umarł. :(
A skąd wiesz, że nie mój? A może jest mój, tylko nikt o tym jeszcze nie wie?  icon_e_biggrin
W ZOO w moim mieście są klatki, a na nich tabliczki z napisami "miejsce dla Ciebie" icon_e_biggrin
Oczywiście chodzi o to, że można być "sponsorem" i pomagać w dbaniu o zwierzęta, ale za każdym razem jak tam chodzę, zawsze mówię towarzyszowi "o patrz, klatka dla Ciebie". Zawsze śmieszy mnie to tak samo. icon_e_smile
Bo nie Twój tease2 
Takich to ja też mam, całe stadko. icon_e_biggrin

Nawet tygryska mam gwizdze 

ZOO w Gdańsku

[Obrazek: 86719228222214643061.png]

Pomyłka, tygrysek tu się wyleguje icon_e_biggrin

[Obrazek: 16057627324934652822.png]
Ooo też mam tygrysa:
[Obrazek: jkqm1oog9irl.jpg]
Szkoda, że szyba była brudna i odbijała icon_e_biggrin

O proszę, a to mój słonik icon_e_smile
[Obrazek: yapi5rnij1mu.jpg]
No dobra, wygrałaś icon_e_biggrin
Króliś cudowny icon_e_smile tylko kochać
Piękne macie zwierzątka icon_e_biggrin
Ja tez miałam kiedyś królika, nazywała się Szmata i co jakiś czas zmieniała kolor swojego futerka.
Sróliki to potulne stworzenia icon_e_wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości