Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój króliś
Szmata? icon_lol
O jena, jak można nadać takie imię icon_e_biggrin
(17-05-2018, 15:01)hogan napisał(a): Szmata?  icon_lol
O jena, jak można nadać takie imię icon_e_biggrin

Nazywała się inaczej, ale po kilkukrotnej prezentacji złości przez moją królice,
postanowiłam zmienić na coś co do niej będzie pasować  wink

Zawsze staram się, aby imiona moich pupili były oryginalne i niepowtarzalne  wsydzamsie
Te z pewnością jest oryginalne icon_e_biggrin
Haha bardzo nietypowe imię. Ale nigdy bym tak nie nazwała zwierzaczka, bo byłoby mu przykro krolikk
(17-05-2018, 15:27)xGumisieQ napisał(a): Haha bardzo nietypowe imię. Ale nigdy bym tak nie nazwała zwierzaczka, bo byłoby mu przykro krolikk

Jestem pewna, że mojej Szmacie zupełnie to nie przeszkadzało. Miała ze mną (zresztą tak jak każdy zwierzak) bardzo dobrze icon_e_biggrin

Tak więc przykro było by raczej tylko Tobie - uważam, że nie potrzebnie icon_e_wink 
Zwierzak w odwrotności od człowieka, nie przywiązuje uwagi na to jak się nazywa i dlaczego.
Ważne jak się traktuje, czy dbasz o to aby miał wszystko co potrzeba.
Mój pies np reaguje jak powiem do niego "głupku" zwiesi łeb i patrzy na mnie tymi smutnymi ślepiami, że z automatu trzeba go przepraszać tj. poczochrać za uchem icon_e_wink
Zwierzęta bardziej reagują na ton wypowiedzi.
Gdy miłym głosem powiem do psa "Ty głupi psie", to merda ogonem i się cieszy.
A gdy złym powiem "Jesteś najlepszym pieskiem", to głowa w dół :(
Muszę zgodzić się z xGumisieQ icon_e_smile
Nie tylko reagują na ton wypowiedzi, dochodzą do tego gesty i mimika twarzy.
Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ile różnych min robi każdego dnia a psy
odróżniają na swoim właścicielu około 1000 różnych mimik twarzy.
Mam dwa psy, jeden podobny do pociechy Hogan icon_e_wink dzisiaj rano chciały mnie zrzucić z krzesła, miziania się zachciało. Powiedziałam do nich spokój głupki, ze śmiechem. Jeden ten mix labrador się obraził, mniejszy rudy kundel usiadł na wprost mnie i po swojemu zaczął mi mruczeć. Mam dziwne psy naprawdę. Rudy uwielbia "śpiewać" Fredy Mercury i "Cykady na cykladach" Maanam i po prostu zgon, nieważne jak cicho gra w radio, on zawsze usłyszy. Jazgot słychać na podwórku icon_e_wink
To bardzo fajne masz pieski icon_lol

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości