Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla koneserów trailerów
Kilka filmów, które mi się w miarę podobały, może ktoś też skorzysta a i swoje propozycje też dodajcie icon_e_biggrin

Uciekaj lektor pl
https://www.cda.pl/video/2917275c0

You Get Me (2017) lektor pl
Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich związek.
https://www.cda.pl/video/2830009fc

Zderzenie (2013) Lektor pl
Scott Dolan (Frank Grillo) i Taylor (Jaimie Alexander) niedawno wzięli ślub. Obecnie przebywają w Maroko, gdzie zamierzają spędzić upojny miesiąc miodowy. Jednak Taylor nie zamierza cieszyć się małżeństwem - planuje zabić swojego bogatego męża z pomocą kochanka - Travisa (Charlie Bewley). Plan niestety zaczyna się komplikować, gdy dochodzi do krwawego wypadku samochodowego na środku pustyni.
https://www.cda.pl/video/277713888


Cold Creek Manor (2003) lektor pl
Rodzina Tilsonów przeprowadza się do nowego domu. Niebawem poznaje poprzedniego właściciela nieruchomości, który jest psychopatą.
https://www.cda.pl/video/28672001d

Koszmar córki(2014) lektor pl
Dana po śmierci męża znajduje pocieszenie w ramionach tajemniczego mężczyzny. Gdy stan zdrowia kobiety się pogarsza, jej córka zaczyna mieć wątpliwości, co do intencji nowego partnera matki.
https://www.cda.pl/video/201673206

Sprawa Lucii de B(2014)lektor pl
Thriller psychologiczny, oparty na jednej z najbardziej kontrowersyjnych spraw w historii holenderskiego wymiaru sprawiedliwości. Pielęgniarka Lucia de Berk zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo przynajmniej siedmiu pacjentów. Obserwujemy jej zmagania z okrutnym systemem pełnym kumoterstwa i zafałszowania, przez który zostaje skazana na dożywocie. Lucia, z pomocą swojego prawnika i byłej asystentki prokurator generalnej, próbuje dowieść swej niewinności. Po drodze musi się zmierzyć nie tylko z machiną sądową, mediami i społecznym odrzuceniem, ale również zawiłą przeszłością.
https://www.cda.pl/video/2048247fb

Labirynt(2013)lektor pl
Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z jej koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o głębokiej wierze, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.
https://www.cda.pl/video/204181254

Potwór z Cleveland (2015)lektor pl
Oparta na faktach opowieść o trzech kobietach, które przez 11 lat były przetrzymywane, torturowane i gwałcone przez Ariela Castro w Cleveland.
https://www.cda.pl/video/153183736

Schronisko(2016)lektor pl
Thriller psychologiczny opowiadający historię człowieka (Dominic Monaghan), który przypadkowo wpada na swoją byłą miłość i dostaje obsesji na jej punkcie. W rezultacie czego, porywa dziewczynę i przetrzymuje ją pod schroniskiem dla zwierząt, w którym pracuje. Ale co ofiara trzyma w zanadrzu na swojego oprawcę?
https://www.cda.pl/video/21057393b

Vertige(2009)lektor pl
Grupa przyjaciół na wakacjach w chorwackich górach decyduje się skorzystać ze szlaku, który został zamknięty na czas remontu. Okaże się on bardziej niebezpieczny niż wyglądał, tym bardziej, że w trakcie wspinaczki bohaterowie zdadzą sobie sprawę, że nie są sami. Przygoda zamieni się w koszmar.
https://www.cda.pl/video/2695869ce
Cytuj

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości