Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre forum
Post edytowany przez hogan z tą dopinką:
Posty przeniesione z tego tematu: http://kordialne.pl/showthread.php?tid=5140

(15-03-2019, 1:06)hogan napisał(a): Czytałam Twego ostatniego maila i nie chce mi się na niego odpowiadać, wybacz ale mogę tu odpowiedzieć
na każde pytanie

Rzecz w tym, że zaprosiłem kilka osób do tego tematu - Ciebie mailowo, innych na PW, innych przez Facebooka. To, że napisała tam tylko Ruta, nie znaczy, że nie znam już zdania innych - po prostu każdy mi "powiedział, co wiedział", i tyle - nie każdy ma ochotę wdawać się w dyskusję.

Jeden ze znajomych myślał nawet, ze rozmawiam "sam ze sobą" icon_e_smile bo wie, że ja wszystko, co robię, dokładnie testuję z multikont.

Cytat:- ta Ruta to Ty, co nie?

- nie

- [Obrazek: 1f62e.png]

wygląda jakbyś sam ze sobą gadał

serio

Ogólnie ci, którzy mieli fora, są zdania, że to przeżytek i nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Ja to nibyforum mam jako dodatek do Reklamobota, taką "zabawkę".

Ale pod tematem forów wielotematycznych kryje się temat zarabiania na nich, ich reklamy, optymalizacji itp. - tematów jest mnóstwo. Mnie interesuje szeroko pojęty webmastering. Temat forum wielotematycznego się po prostu nawinął z powodu forum MF i Bartka.

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości