Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reinkarnacja a paradosks pogrzebów
Gdzieś kiedyś przeczytałem,o obiecankach,cacankach i o głupich radości.
Oj   Izunia   pociesz  dusze  żyją  ,nie umierają  , lecz trzeba za nie się modlić , żeby trafiły do raju ,na ziemi chciałabym doczekać  raju  mes2  Może nie skromnie to zabrzmi ,ale nadaje sie do niego i inni mnie znajacy  też  tak  twierdzą .   Marzę  o takim  stanie  tu na ziemi ,żeby nikt  nie krzywdził  zwierząt ,małe dzieci  to co sie słyszy  żeby  kobieta  własne dziecko zabijała biła ,  czy  ludzie znęcający się nad zwierzętami  w bardzo okrutny sposób ....  czasem spać nie mogę  za bardzo się tym przejmuję  , po obejrzeniu  wiadomości i coraz  rzadziej  oglądam i  unikam  . 

A  na  Twój  realizm  niedowiarku   hug jak  św.Tomasz  ,głową w mur  walić nie będę żeby Ciebie przekonywać   pray

Niech  każdy żyje  według swych  przekonań , byle byś był dobrym człowiekiem i to się w życiu liczy i dla Pana  Jezusa  AMEN  

<gxvk16>
(16-02-2018, 15:25)ro_bot napisał(a): Gdzieś kiedyś przeczytałem,o obiecankach,cacankach i o głupich radości.

No niestety, jest to racja, czyli ogłupiały lud, który żeby chociaż chciał przemyśleć swoją wiarę.

Zuzanna napisał(a):Oj   Izunia   [Obrazek: 2lveept.jpg]  dusze  żyją  ,nie umierają  , lecz trzeba za nie się modlić , żeby trafiły do raju ,na ziemi chciałabym doczekać  raju  [Obrazek: 11s36up.jpg]  Może nie skromnie to zabrzmi ,ale nadaje sie do niego i inni mnie znajacy  też  tak  twierdzą .   Marzę  o takim  stanie  tu na ziemi ,żeby nikt  nie krzywdził  zwierząt ,małe dzieci  to co sie słyszy  żeby  kobieta  własne dziecko zabijała biła ,  czy  ludzie znęcający się nad zwierzętami  w bardzo okrutny sposób ....  czasem spać nie mogę  za bardzo się tym przejmuję  , po obejrzeniu  wiadomości i coraz  rzadziej  oglądam i  unikam  . 

A  na  Twój  realizm  niedowiarku   [Obrazek: hug.gif] jak  św.Tomasz  ,głową w mur  walić nie będę żeby Ciebie przekonywać   [Obrazek: pray.gif]

Niech  każdy żyje  według swych  przekonań , byle byś był dobrym człowiekiem i to się w życiu liczy i dla Pana  Jezusa  AMEN  

[Obrazek: 69gi1k.jpg]

Modlić się za tych co nie żyją? Po co, skoro już nie żyją i są prochem, tak przecież biblia naucza.
No i bogu też to się nie podoba, on chce aby tylko do niego się modlić(wedle Twojej biblii). icon_e_smile

Co do wiary, to oczywiście, każdy niech wierzy w co chce a ja wierzę w to, że jednak bogów nad nami nie ma i dzięki
temu, łatwiej mi żyć, bo nie muszę czuć bojaźni przed bogiem, że coś zrobię czy powiem nie po jego myśli.
Nie muszę bać się uporów, zombi, duchów, koszmarów, złych snów, zabobonów, demonów i innych "złych mocy", itd.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości