Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich ubrań w zimę nie lubią mężczyźni?
Tylko przy opcji wyprostowanych nóg w kolanach, nie będzie widać skarpet a więc jak powinni siedzieć a może
wcale nie mogą siedzieć?
Nie dokończyłem w sumie swojego poprzedniego postu. Na zdjęciu widać że siedzą nie w oficjalnym miejscu a gdzieś w zaciszu poza oficjalnym pomieszczeniem. Przynajmniej ja tak wnioskuję. Wtedy takie zakładanie nogi na nogę daje się wytłumaczyć luźną atmosferą.
Przy normalnym siedzeniu na krześle (a nie z nogą założoną na nogę) skarpety nie są tak eksponowane.
Dla tego spodnie bardzo często są skrojone jako "nieco za długie". Nie wiem jakimi kryteriami kierują się inni ale ja mam od dawna zasadę że nogawka stojąc wyprostowanym powinna mieć jedno lekkie załamanie. Daje jakiś zapas długości a nie jest za krótka. Przy normalnym siedzeniu powinna zasłaniać skarpety.
Może się oczywiście zdarzyć że będzie widać te skarpety ale po to właśnie są. żeby nie było widać owłosionej nogi a jak się zdarzy odsłonić więcej niż nakazuje etykieta to widać wtedy skarpetę.
Przynajmniej ja tak uważam.
Pewnie się mylę bo ze wsi jestem ale tak sobie na chłopski rozum "rozumuję".
Karbon wstrzeliłeś się intuicyjnie z tą jedną zakładką stojąc. Generalna zasada jest taka, że im nogawka jest węższa, tym może być krótsza, nawet do kostki (jeśli dobrze pamiętam typ włoski).
Wy nadal nie rozumiecie tego, co na początku napisałam. Dla mnie każdy facet, u którego widać skarpety spod spodni, obojętnie
w jakiej pozycji i w jakich spodniach i jakich butach, wygląda jak Pinokio i to jest moje zdanie a co do reszty, obydwoje się
mylicie.

Spodnie z jedną fałdą, dopuszczalne są tylko i wyłącznie z fałdą z przodu i to przy spodniach prostych lub lekko szerszych u dołu.
Z tyłu, spodnie nie mogą mieć absolutnie żadnej fałdy. Muszą być uszyte na miarę, tak aby tylko w połowie zasłaniały but.
Dużo czy wiele fałd, można nosić przy spodniach obcisłych lub ze zwężonymi nogawkami  ale zwężonych nogawek
\nie nosi się przy garniturze. A więc z fałdami, to tylko typ luzacki a nie wizytowy.
No i wyjęła mi tą słomę z butów.  wsydzamsie  icon_e_wink
To chyba dobrze, prawda? Lepiej chyba wyjąć, niż żeby miała wystawać zdziwienieke
Ja nie lubię nosić swetrów. Szczególnie tych, które gryzą i dodatkowo kominy pod szyję.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości