Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armenia Erewań
Erywań wydaje się ciekawy, poza tym można zobaczyc z Erywania Ararat. Armenia to kraj o bogatej historii. 
W sumie to trochę jak Gruzja tyle że do Gruzji wiele osób lata bo jest moda, a o Armenii mniej się mów. 
W sumie to sam o niej niewiele wiem. Wiem tyle ze maja dziwne pisMo i System of a Down są Ormianami.
Jakbyście coś wiedzieli to piszcie.
Odpowiedz
A pytałeś wujka google?
Odpowiedz
No tak, ale zawsze dobrze zarzucić jakiś temat na forum.
Odpowiedz
Wiadomo, ale może jak nikt nie ogarnie to poszukamy jakichś przewodników :)
Odpowiedz
Nie mów, że tam się wybierasz.
Ogólnie nic do nich nie mam ale są najgorszymi brudasami w dziejach ludzkości i złodziejami, strasznymi cwaniakami, zwłaszcza kobiety.
Nawet prymitywne ludy Afrykańskie są o niebo czyściejsi od Armeńczyków. Choćby zapakowanej kromki chleba brzydziłabym się
od takiego człowieka i to jest w pełni moja świadoma i sprawdzona na własne oczy opinia o tych ludziach.
Kobiety tylko patrzą aby wyrwać faceta z kasą a śmierdzą na odległość. Potrafią oficjalnie powiedzieć do męża, że odchodzą
do innego, bo tamten ma kasę, przy czym dzieci też porzucą. Nie liczą się z nikim. Faceci zajmują się tylko machlojkami i przekrętami.
Żaden z nich nie chce pracować uczciwie, kobiety też.
Dawno temu, mieszkałam u Armenki w Niemczech i widziałam co Ona, jej koleżanki, jej mąż, ich znajomi i reszta rodziny wyprawia.
Dzieci nie lepsze, wystarczy spuścić z oczu, to okradną a jak nie okradną, to będą tak żebrać- cwaniakować, że wyjść można z tego
tylko na wielkim minusie. Naprawdę, nie radzę Ci tam jechać, bo wrócisz z niemiłymi wspomnieniami.
W restauracjach nie ma nawet minimalnego przestrzegania czystości i higieny. Kucharz wyjdzie z WC  i będzie na przykład obierał
ziemniaki czy mieszał nieumytymi rękoma mięso. Ścierek chyba w ogóle nie piorą  a używają do każdego posiłku.
Dłubanie w nosie w towarzystwie to u nich norma i później wykonywanie takimi rękoma podstawowych czynności zwłaszcza
związanych z pożywieniem. Mogę o nich dużo pisać o ile zaraz pawia nie puszczę, jak to wszystko sobie przypominam.
Zaznaczę, że to była rodzina na 'wysokim standardzie' życiowym.
Odpowiedz
Nie byłem w Armenii ale znam dwóch Ormian. Bardzo ciekawie opowiadają o swoim kraju. Jeden nawet mnie zapraszał żebym z nim pojechał odwiedzić ten kraj. Tak opisywał Armenię że nawet rozważałem wyjazd ale ostatecznie nie wyszło bo nie pasowały terminy.
Nie znam Ormian poza tymi dwoma. Hogan ich opisuje w bardzo negatywnym świetle. Tych których znam nie byli brudni i zachowywali się w porządku poza jak to Hogan opisuje machlojkami. Zawsze coś kombinowali żeby oszukać system podatkowy. I to robili.
Odpowiedz
Być może nabrali polskich nawyków i trochę się zmienili ale w swoim kraju, pewnie dopiero byś zobaczył jacy
są naprawdę.
Odpowiedz
Wolę nie mieć tej przyjemności. Wolę sympatycznych Greków. Żona już protestuje przeciwko wyjazdom do Grecji a ja lubię. Bo są mili i mają najlepszą kuchnię świata. Żona widzę już bardziej jest nastawiona na Bałtyk. Już w poprzednim roku miała takie plany ale ten kierunek jest moim zdaniem fajny jak to robimy na 4-5 dni a nie na wyjazd wakacyjny. Nie mam nic do wyjazdu nad Bałtyk ale pogoda niepewna i woda brudna. To już wolę drogą Chorwację. Ale Grecja i tak stoi na najwyższym podium. Uwielbiam ją za klimat, ludzi, kuchnię i za całokształt. Świetnie się tam czuję. Jakbym wygrał w lotto miliony to na pewno bym zamieszkał w Grecji. Dla mnie to idealne miejsce.
Odpowiedz
Popieram Grecję tak jak Ty paaluh
Odpowiedz
Świetne miejsce na wakacyjny urlop. Pomijając oczywiście dalekie kierunki.
Dla mnie idealne miejsce bo nie lubię długich lotów, kuchnia świetna. Morze ciepłe. Zachwyciły mnie piękne plaże w Mastichari na Kos.
Jak nad Bałtykiem tylko wszystko wokół lepszej jakości. To miejsce zostanie w mojej pamięci na długo. I zawsze gdy usłyszę Mastichari to pojawia się uśmiech na mojej twarzy. To jedyne miejsce które do tej pory mogę postawić wyżej na podium jeśli chodzi o plaże w porównaniu do plaż nad Bałtykiem.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości