Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatum świąteczne
Czas świat i ten przedświąteczny, dobijają i wnerwiają mnie na maxa!

Nie obchodzę a mimo to jestem zmuszona w tym uczestniczyć, bo na przykład... dziś chciałam kupić karkówkę, tak
jak zawsze, czyli wchodzę do sklepu, kupuję i wychodzę ale dziś musiałam zapisać się na listę oczekujących.
Moim zdaniem, wiedząc, że jest taki czas, powinni zamawiać więcej a tak, jestem zmuszona w tym uczestniczyć.
Nie obejdzie się bez przejścia przez cały sklep, bo dział mięsny jest na końcu. I oczywiście wszelkie wystawy kuszą.
Wypieki, cukierki, ryby na wszystkie możliwe sposoby, itd. Ciężko jest wyjść nic nie kupując, bo zapachy docierają
z każdej strony. Idę do warzywniaka a tam prze-najróżniejsze sałatki a ja chciałam tylko kilogram pieczarek i co?
Wyszłam obładowana jak koń na furmance. Zaliczyłam trzeci sklep, bo nie mam czasu czekać na mięso, potrzebne
mi jest na dziś a nie na święta! I znów ta sama melodia... żeby dostać się do mięsa, trzeba zaliczyć każdy towar
po drodze. W rezultacie, przydźwigałam do domu około 40 kg prowiantu.
Jak mi jeszcze rzuciła na odchodne ekspedientka "wesołych świąt", to tylko spojrzałam na nią ze
zdziwieniem i powiedziałam: Że co? Jakich świąt? Dodatkowo z każdej strony słychać kolędy, co całkiem rozprasza
przy zakupach. I jedyna rzecz którą lubię i to bez względu na to czy zima czy lato, to wszelkie światełka ale to
także temat do przedyskutowania... kto za prąd płaci? Zastawialiście się?
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.