This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS-raelskie 'srebrniki' 500+?
[Obrazek: 106005467_3344772448890034_6483028232675...e=5F1F14D4]


PiS-raelskie 'srebrniki' 500+?
PiS szczególnie nienawidzi "frankowiczów"?
Robi wszystko aby banki bez opamiętania łupiły młodych polskich obywateli, którzy chcieli się usamodzielnić?
Duda i Kaczyński w czasie wyborów roku 2015 łasili się do elektoratu "frankowiczów"... wykorzystali i porzucili! … niczym dziwkę!
Prawie 1,5 milionowy elektorat ”frankowiczów” przeważył wyniki wyborów i doprowadził PiS i Dudę do politycznego koryta!
A teraz Duda... pije wódkę z prezesami banków, a Kaczyński wspiera banki....
Na Węgrzech politycy rozwiązali problem "węgierskich frankowiczów" tak, że młodzi Węgrzy z ulgą patrzą w swoją przyszłość we własnym państwie...
Tak samo problem "frankowiczów" rozwiązali u siebie Czesi, Rumunii i Chorwaci…
… ale ”polscy frankowicze” oszukani i zostawieni przez PiS i Dudę są zmuszani do opuszczenia własnego państwa!
PiS nie lubi frankowiczów bo należą do tej odważniejszej i inteligentniejszej grupy Polaków….
PiS preferuje mniej samodzielnych i mniej inteligentnych Polaków - za co hojnie ich przekupuje 500+ (czytaj: PiS-yjonistczne "srebrniki"). Bo ci raczej nie myślą samodzielnie, nie stanowią zagrożenia dla antypolskiego planu Polin, nie interesują ich roszczenia żydowskie, ani przyszłość Polski "po 500+".
"Frankowicze" są za mądrzy i zbyt autonomiczni intelektualnie oraz politycznie; w ocenie Kaczyńskiego - więc najlepiej uprzykrzyć im relacje z bankami, aby sami opuścili w pośpiechu Polskę.
PiS preferuje "ilość zamiast jakości" (czyli duża liczba Polaków w Polsce o intelektualnych i emocjonalnych ograniczeniach).
Trendy cywilizacji zachodniej zachęcają swoich obywateli do aktywności zawodowej poprzez dobre i sprawiedliwe zarobki. Nagrodą dla tych obywateli są liczne ulgi podatkowe – od pensji czy zakupu towaru (zamiast 300+ jest zerowy podatek na wyprawki i dożywianie w szkole, a zamiast 500+ jest zerowy podatek przy nabywaniu odzieży oraz darmowe przejazdy komunikacją publiczną plus uzasadniona pomoc finansowa).
Rządy państw zachodnich nie zachęcają obywateli do lenistwa i cwaniactwa - tylko nagradzają za ich aktywność i zaangażowanie.


http://mr-navigator.mystrikingly.com/
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości