Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Skończyć Plandemię”- protest
Fedorowicz napisał(a):"Pandemia to światowy spisek przeciwko ludności",
To całkiem możliwe, też mnie takie myśli nachodzą, że pandemia zostałą wywołana celowo i z premedytacją. Jednak covid jest faktem. Ludzie chorują i część z nich umiera.
Odpowiedz
jozekkg napisał(a):Ludzie chorują i część z nich umiera.
A w latach ubiegłych nie chorowali i nie umierali..teraz dopiero zaczęli.  boisie
Odpowiedz
(02-10-2020, 16:04)bonaparte napisał(a): Nie wiem jak inni ale ja codzień zmieniam maski, piorę je regularnie. Jeżdżę autobusami wiec musze je nosić.
Myślałem, że te posty pisze dziecko. Dlatego powstrzymałem agresję i bluzgi wobec takiego ............ i głupkowatego wpisu. Pierz sobie chłopcze miły maski, skarpetki, majtki, gacie, spuszczaj wodę w toalecie po wypróżnieniu, myj ząbki ale nie ogłaszaj tego nigdy publicznie bo jest to sfera Twojej prywatności. My nie jesteśmy tym zainteresowani co robisz w kiblu. Diabły wcielone, zdrajcy Polski żerują właśnie na takich osobach naiwnych, bo już jutro będziesz synu słuchający bredni rządowych donosił na kolegów, przyjaciół, rodaków, a nawet na własną rodzinę, na własną matkę wrogom Ojczyzny. Proszę młody człowieku, zapoznaj się chociaż z tą jedną z setek, tysięcy prezentacji Patriotów, bo ze zdradziecką trucizną lewacką już się jak najszybciej tylko mogłeś zapoznałeś wcześniej :

"CO2 pod maseczką. Mierzymy i komentujemy - Jerzy Zięba"

https://youtu.be/Di1Spa7OJaA
Odpowiedz
Fedorowiczu, proszę Cię, opanuj się.
Nie rozumiesz, że niektórzy muszą nosić maski, bo muszą dojechać do pracy?
Odpowiedz
(17-10-2020, 19:50)hogan napisał(a): Fedorowiczu, proszę Cię, opanuj się.
Nie rozumiesz, że niektórzy muszą nosić maski, bo muszą dojechać do pracy?
ROZUMIEM PSYCHIKĘ OSÓB ZASTRASZONYCH I ZNIEWOLONYCH. Ale ja bym się tym na forum dyskusyjnym nie przechwalał jak to w podskokach, ochoczo i regularnie staję się czyimś niewolnikiem. Na protestach też pewnie nie był, bo po co mu wolność.

Wolność, po co nam wolność?
Wolność. Po co nam wolność, mamy przecież pełne miseczki.
Wolność. Po co nam wolność, mamy przecież budki i piłeczki.

[Obrazek: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/image...w&usqp=CAU]
Odpowiedz
Fedorowicz masz chyba problem emocjonalny. Rozważ proszę swoje przemyślenia jeszcze raz.
To że ktoś stosuje się do przepisów nie znaczy że jest zastraszony.
Stuknij się w czółko i upuść emocje...
Odpowiedz
(18-10-2020, 4:33)karbon napisał(a): Fedorowicz masz chyba problem emocjonalny. Rozważ proszę swoje przemyślenia jeszcze raz.
To że ktoś stosuje się do przepisów nie znaczy że jest zastraszony.
Stuknij się w czółko i upuść emocje...
Ja nie pisałem, że jest tylko zastraszony, ale że jest również zniewolony i nierozumny popierając totalitaryzm, szkodnictwo i bezprawie. A stukanie się w czółko Tobie odradzam, bo taką metodą rozumu nie nabędziesz. boisie
A tak poważnie mówiąc przykro mi, że tylu ludzi i Ty również dajecie się tresować jak zwierzę, zastraszać, okłamywać i zniewalać. Pewnie w autobusie czy markecie atakujesz ludzi wolnych bez kagańca i donosisz na policję. Bo przecież takie przepisy, że jak trzeba, to trzeba donieść nawet na własną matkę..siad ! Leżeć ! Waruj ! Aport ! Bierz go !

[Obrazek: https://lh3.googleusercontent.com/proxy/...D3mbrf72bQ]
Odpowiedz
Fedorowiczu, to nie jest żadne zastraszanie i każdy woli wolność. Zrozum w końcu, że są sytuacje gdzie bez
maski nie da się wejść. Kierowca nie chciał mnie wpuścić do autobusu a ja nie mam czasu na bicie piany czyja
jest racja. Tak samo na poczcie, baba kazała mi wyjść, chociaż sama też jest przeciwna maskom ale ani ona, ani
ja, nie chciałyśmy konfliktów a ona tym bardziej, utraty pracy. Dziś i tak z pracą jest bardzo źle... było źle a w czasie
pandemii, jest tragicznie. Wyżywisz wszystkich i zapłacisz czynsze, jeśli dla Twego widzi mi się, zrzucą maski?
Nie ubliżaj i nie poniżaj ludzi, którzy pracę traktują poważnie!
Odpowiedz
Ja wątpię by Pandemia została wywołana celowo. Główny powod: juz wcześniej były takie pandemie. Np Hiszpanka w czasach jak ludzie nie mieli jeszcze laboratoriów by stworzyć takie coś. Hiszpanka była jeszcze gorsza niż to co jest obecnie ale chyba dlatego ze dzisiaj jest lepszy stan sluźny zdrowia.
Polski rząd dobrze ze wprowadza nakazy np. Noszenia masek szkoda Ale jak były wakacje to powinien np budować szpitale polowe czy cos by uniknąć tego co się dzieje teraz.
Odpowiedz
(18-10-2020, 4:33)karbon napisał(a): Fedorowicz masz chyba problem emocjonalny. Rozważ proszę swoje przemyślenia jeszcze raz.
To że ktoś stosuje się do przepisów nie znaczy że jest zastraszony.
Stuknij się w czółko i upuść emocje...
Nie można, bo wtedy wszystkie te "argumenty", którymi karmi się tych ludzi tracą sens. Ja mam kolegę, który prawi to samo co tu Fedorowicz. Ma misję, jest ukierunkowany, jakby wpadał w trans. Wydaje się, że jest niemożliwe, żeby mógł przejść na zdroworozsądkowe myślenie. Gdy przychodzi trzeba po prostu przeczekać, żeby o tym już nie nawijał. Wtedy można rozmawiać z nim już normalnie na inne tematy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości