Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochrząkiwania kompa
Komputer wydaje dziwne dźwięki, przypominające drapanie lub chrobotanie, a ich źródłem nie jest twardy dysk. Wygląda to na problem z wiatraczkami chłodzącymi niektóre podzespoły.Brzmi to trochę jak by,wiatrak czasem o kabelek jakiś zahaczał.Albo mam za dobry słuch i czepiam się ;-)  bo to cichutki dźwięk jest i to czasem tylko.

Komp raczej nowy - jeszcze przed rozebraniem go do podstaw może ktoś mi coś doradzi - co to może być.Póki co obstukam go z różnych stron,położę na lewym i prawym boku.Może pomoże.
Odpowiedz
Kable mogą się  naprawdę  zaczepiać  gdy są  za długie.

A łożyska kulowe wiatraków  zużywać  się.

Na twoim miejscu bym  wymienił  w nich smar.

Odpowiedz
Na razie wyssałem z kompa odkurzaczem nieczystości i opukałem go ;-) Mocną latarką przyświeciłem do wewnątrz.Nic nie zahacza.
Jak będzie głośniejszy to trzeba będzie tak jak mówisz zająć się wiatrakami.
Dzięki..!
Odpowiedz
Mucha może wpadła, taka malutka że jej nie widzisz ubawa2
Tak mi się skojarzyło, bo co wchodzę do sklepu Gamma, to zawsze śmierdzi, jakby kogoś palili a okazuje
się, że co jakiś czas, mucha wpada w żarówki, tzn. w kratkę przy żarówkach, jarzeniówkach i się... piecze.
Odpowiedz
- Komu muchę na dziko? - Dla mnie.
Odpowiedz
Ciekawa jestem jaka by była reakcja sanepidu gdyby tam zajrzeli ubawa2
Odpowiedz
Mucha też stworzenie, prawie jak meduza.
Odrobinę octu musztardy masełko i Mniammm
Odpowiedz
Taa, tylko kto się wdrapie na górę po tę jedną, zakichaną i upieczoną muchę ubawa2
Odpowiedz
(31-08-2020, 23:00)Dezyderiusz napisał(a): - Komu muchę na dziko? - Dla mnie.
Poproszę... gdy wszystko dla ciebie za małe...

Dezy masz stacjonarny czy laptop? Pewnie stacjonarny, skoro był i na lewym i na prawym boku, ale wolę zapytać.
Odpowiedz
(13-09-2020, 22:14)Wąsatka napisał(a):
(31-08-2020, 23:00)Dezyderiusz napisał(a): - Komu muchę na dziko? - Dla mnie.

Dezy masz stacjonarny czy laptop? Pewnie stacjonarny, skoro był i na lewym i na prawym boku, ale wolę zapytać.
Stacjonarny-taki ładny czarny ;-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości