Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki zwierz
Jakie jest twoje ulubione zwierzę?
Zwierzę nie żyjące na naszych terenach oczywiście.
Takie co to sobie mieszka gdzieś indziej np. w Afryce.. boannk
Odpowiedz
Mo to hipopotam. Uwielbiam, fascynuje mnie. Jest piękny.
W łódzkim zoo ujrzałem jako dziecko, pierwszy raz. Dziadek takich mrocznych historii naopowiadał o nim że pozostał w mej pamięci do dziś. Hipcio, dziadek też oczywiście.
Obaj już nie żyją.
Odpowiedz
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam ale lubię obserwować niedźwiedzie polarne, które są w tej chwili na wymarciu...
A tak to jeszcze wilki i dzikie konie, no nie takie z Polski. Fascynuje mnie ogromny gatunek czarnego syberyjskiego wilka.

[Obrazek: https://na-pulpit.com/zdjecia/czarny-snieg-wilk.jpeg]
Odpowiedz
Dla mnie Hipcie są piękne.
Odpowiedz
Jak dla mnie, są zadziwiające, bo z pozoru wyglądają na ociężałe a potrafią nieźle się rozpędzić, nawet do 50 km/h ubawa2
Odpowiedz
(08-09-2020, 20:29)hogan napisał(a): Jak dla mnie, są zadziwiające, bo z pozoru wyglądają na ociężałe a potrafią nieźle się rozpędzić, nawet do 50 km/h ubawa2
..No jak motorower jakiś..Jednego karmiłem herbatnikami i był zadowolony.
Odpowiedz
Nie miał czkawki od herbatników? ubawa2
Odpowiedz
(08-09-2020, 20:29)hogan napisał(a): Jak dla mnie, są zadziwiające, bo z pozoru wyglądają na ociężałe a potrafią nieźle się rozpędzić, nawet do 50 km/h ubawa2

Widziałem kiedyś filmik, na którym taki z pozoru ciapowaty hipcio całkiem ładnie rozprawił się z lwem.

Jakie zwierzą mi się podoba. Chyba żyrafa. :)
Odpowiedz
Żyrafa , to ponoć drugi po krokodylu najbardziej pierwotne stworzenie, które najmniej się zmieniło :)

Odnośnie hipciów, nie wiedziałam, że mają kieł na środku górnej szczęki, wygląda to tak jakoś przedpotopowo.
I tu lwy uciekają, ponoć boją się przydeptania.

Odpowiedz
(09-09-2020, 5:51)hogan napisał(a): Nie miał czkawki od herbatników? ubawa2
Nie pytałem go ale chyba nie.To był taki cwaniak.Mieszkał niestety w ogrodzie zoologicznym.Jak zobaczył większą ilość gapiów to podpływał,otwierał gębę i czekał.Ludzie do paszczy wrzucali herbatniki.On później zamykał ją i sobie gdzieś szedł zadowolony.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości