Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyludnić Ziemię
Na Islandii wulkany wybuchają cały czas a dwa największe w regularnych odstępach co kilka lat i zgadza się, jeden
ma niedługo wybuchnąć. Ale wulkan nie stanowi tu globalnego zagrożenia.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o depopulacje, istnieją dwa podejścia cenione przez Lucyferian:

1) Powolny efekt wyludnienia. Metoda ta skupia się na tajnej sterylizacji za pomocą szczepionek, aborcji, eutanazji, rozwodów, promocji LGBT, darmowej pigułki antykoncepcyjnej oraz działania edukacyjne, które próbują przekonać kobiety do nierodzenia dzieci. Chodzi o to, aby powoli populacja się zmniejszała. Można nazwać to "bez przemocy" drogę do stopniowego zmniejszania populacji.

2) Szybki efekt wyludnienia. Metoda ta polega na strategii szybkiego zabijania, aby zasadniczo zamordować miliardy ludzi przez broń konwencjonalną, chemiczną, jądrową, klimatyczną oraz aerozolową broń biologiczną. Wprowadzenie chemtrails i agresywnych wirusów nowotworowych w szczepionkach, III globalna wojna światowa i podżeganie do niej, celowe zrzuty broni EMP które niszczą sieci energetyczne.

Politycy oddali ekonomię we władanie bankierów i spekulantów finansowych, czego efektem jest zadłużenie nie do spłacenia, krwawe rewolucje i wojny, likwidacja klasy średniej i "zduszenie" gospodarek wielu państw oraz wywołanie niedoborów żywności. W ramach wdzięczności korporacje i tworzone przez miliarderów fundacje wspierają lewicowe i chadeckie partie polityczne, jak i wspierają ogrom lewackich inicjatyw i pomniejszych fundacji. To szatańska hydra, która wysysała soki z całej planety, produkując zatrucie i skażenie środowiska naturalnego, drożyznę, rozbijanie rodzin, bezdomność, fawele i slumsy, niskie płace, prostytucję i przestępczość, megakorupcję, miliardy biedaków i miliony ton śmieci.

"W dniu dzisiejszym zasoby żywności na świecie wystarczają do wykarmienia 12 miliardów (!!!) ludzi… istnienie głodu pomimo tych faktów pokazuje nam, że mamy do czynienia z przestępczością zorganizowaną…”

Mocne słowa Jeana Zieglera, byłego specjalnego sprawozdawcy ONZ ds. prawa do żywności, które padły w wywiadzie z nim, zamieszczonym w Tagesanzeiger, Szwajcaria. Źródło : http://www.tagesanzeiger.ch/
Odpowiedz
A wiesz chyba o tym, że to ONZ jest jednym z najważniejszych, kulminacyjnych przedstawicieli Lucyferian?
Odpowiedz[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości