Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja antycovidowa
https://www.gov.pl/web/protegosafe

Aplikacja na telefon i chroni przed koronawirusem. XD Pewnie jakiś szajs ale ciekawy jestem co to wymyślili i jak to działa. Instalowal juz ktoś z was to coś? Szkoda mi pamięci w telefonie ale może sprawdzę... ;)
Odpowiedz
To napisz jak sprawdzisz. Choć ja sceptycyzm jestem do tego.
Odpowiedz
Kolejna apka do kontrolowania ludzi. Nie korzystałam i nie zamierzam tego robić.
Odpowiedz
(10-10-2020, 17:37)bonaparte napisał(a): https://www.gov.pl/web/protegosafe

Aplikacja na telefon i chroni przed koronawirusem. XD Pewnie jakiś szajs ale ciekawy jestem co to wymyślili i jak to działa. Instalowal juz ktoś z was to coś? Szkoda mi pamięci w telefonie ale może sprawdzę... ;)
Pan jesteś niezły żartowniś. To jest aplikacja szpiegowska, która ma na celu m/innymi cytuję :"umożliwiająca samokontrolę stanu zdrowia..skanowanie Twojego otoczenia i komunikowanie w przypadku ryzyka kontaktu z wirusem."
Jest to trzeci element wojny totalitaryzmu-globalizmu masońskiego z państwami narodowymi :
1)zmuszenie do noszenia masek
2)dystans społeczny
3)śledzenie kontaktów
4)zniszczenie więzi narodowych i rodzinnych
5)lockdown
Za szpiegowanie innych w systemach totalitarnych agenci otrzymują liczne przywileje i zarabiają ogromne pieniądze. Strona rządowa proponuje Tobie, abyś to robił.. za darmo. Masz również donosić reżymowi nie tylko na Twoich rodaków, ale i na samego siebie ! Władze naigrywają się z Polaków, uważają ich za tresowanych białych murzynów, useful idiots a raczej kovidiots. Przypominam z literatury, ze za oddanie swej duszy diabłu podpisujący cyrograf otrzymywał bogactwo. A ty masz mu ją oddać.. za darmo ! fizja7
Odpowiedz
Zawsze chciałem być szpiegiem jak James Bond :)
Odpowiedz
A tu ZONK, Ciebie szpiegować będą ubawa2
Odpowiedz
Będą szpiegować ale też korzystać z samopod@#bki. ubawa2
Ja mam starą nokię, więc żadne aplikacje na nią nie wchodzą.
Co oczywiście nie uniemożliwia szpiegowania mnie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości