Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsz bez masek
https://youtu.be/dYpBBSgysVo

Przepis na udaną PL-ANdemię co-vidozy:
1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny fizja7
Odpowiedz
No tak to działa, to wie raczej każdy. I co w związku z tym? :)
Filmiku nie oglądam, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, sorki.
Odpowiedz
(11-10-2020, 20:51)hogan napisał(a): No tak to działa, to wie raczej każdy. I co w związku z tym? :)
Filmiku nie oglądam, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, sorki.
Każdy ma jakichś starszych ludzi w rodzinie i sąsiedztwie. To właśnie oni popierają reżym i jego szkodnictwo. Należy nawiązać z nimi kontakt, tłumaczyć, podawać niezbite fakty na miejsce fałszerstw telewizyjno radiowych. Zachęcać do korzystania z internetu. Oni słuchają wyłącznie programów rządowych z radia i telewizji i wspominają PRL. Ale PRL w porównaniu z tym perfidnym draństwem to mały pikuś..
Odpowiedz
(17-10-2020, 4:08)Fedorowicz napisał(a): Należy nawiązać z nimi kontakt, tłumaczyć, podawać niezbite fakty na miejsce fałszerstw telewizyjno radiowych.
To dawaj te fakty, tylko nie myl ich z półprawdami i propagandą. Wg mnie ten ruch jest tak samo szkodliwy, jak nieudolność władzy.
W społeczeństwie jest jakiś tam procent ludzi, co ciekawe to głównie wyborcy PIS, którzy wierzą w różne teorie spiskowe. Można im np. było wmówić zamach w Smoleńsku, tak samo można im wmówić spisek covidowy.
Odpowiedz
U mnie w robocie sami antyCovidovcy i raczej nie za PiS są.
Ja za to na Konfederacja głosowałem i raczej poważnie traktuje np. noszenie masek.
Odpowiedz
(17-10-2020, 9:50)bonaparte napisał(a): Ja za to na Konfederacja głosowałem i raczej poważnie traktuje np. noszenie masek.
To wbrew stanowisku partii, na którą głosowałeś.
Odpowiedz
(17-10-2020, 9:17)Filip napisał(a): To dawaj te fakty.. Wg mnie ten ruch jest tak samo szkodliwy, jak nieudolność władzy. W społeczeństwie jest jakiś tam procent ludzi, co ciekawe to głównie wyborcy PIS, którzy wierzą w różne teorie spiskowe. Można im np. było wmówić zamach w Smoleńsku, tak samo można im wmówić spisek covidowy.
Widzę że jesteś nowy w tym temacie. Wobec tego na początek małe pytanie. Co to jest pandemia Twoim zdaniem ? Na pewnym forum znanym Hogan umieściłem tyle informacji i prezentacji na temat wydarzeń tegorocznych i nie tylko, że nie sposób tego wszystkiego od razu tutaj przedstawić. A nawet gdybym przedstawił, wcale nie jestem pewny czy użytkownicy forum się z tym wszyscy zapoznają. Dlatego jedyny sposób to zaciekawić usera pojedynczymi prostymi pytaniami, ale pobudzającymi do samodzielnego myślenia. Dodatkowym utrudnieniem jest jak się dowiedziałem fakt, że na forum piszą..dzieci. To w moim przypadku całkiem uniemożliwia wytłumaczenie czegokolwiek w formie zrozumiałej i przystępnej dla małego dziecka.
Odpowiedz
Fedorowicz dużo sprzeczności w tym co piszesz i bez obrazy myślenia sekciarskiego. Prawda i fakty są tak skomplikowane, że nie dla nas maluczkich, a podobno chciałeś je przedstawiać starym i prostym.
Sprawa wbrew pozorom jest banalna. Jest zamęt. Władza nieudolna, bo ma swoje interesy. Media muszą karmić sensacją. No to można teorie spiskowe kręcić, bo unosi się radosny i pełny werwy duch rewolucji.
Odpowiedz
(17-10-2020, 10:39)Filip napisał(a):
(17-10-2020, 9:50)bonaparte napisał(a): Ja za to na Konfederacja głosowałem i raczej poważnie traktuje np. noszenie masek.
To wbrew stanowisku partii, na którą głosowałeś.
Wiele rzeczy co oni głoszą mi się nie podoba.
Odpowiedz
Kochani, co do pandemii nie ma powodu dzielić naród, nie w tym przypadku, bo wirus dotknął cały świat a nie tylko Polskę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości