Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rola kobiety w życiu mężczyzny
Ten temat był  kiedyś na innym forum.

Czy rola kobiety to tylko rodzenie dzieci  spełnienia zachcianek i usługiwanie facetowi  a może coś  więcej ?

Zapraszam  do dyskusji.
Odpowiedz
A Ty tak uważasz?

Bo ja nie. Kobieta jest drugą połówką mężczyzny i odwrotnie a więc role muszą być podzielone po równo.
Odpowiedz
(16-10-2020, 9:07)hogan napisał(a): A Ty tak uważasz?

Bo ja nie. Kobieta jest drugą połówką mężczyzny i odwrotnie a więc role muszą być podzielone po równo.
Ja  w kobiecie widzę  partnerkę  i wsparcie niestety takowej nie  posiadam. mutasek2
Odpowiedz
Kobieta przyjacielem człowieka jest.
Odpowiedz
(16-10-2020, 6:51)jeruka9 napisał(a): Ten temat był  kiedyś na innym forum.

Czy rola kobiety to tylko rodzenie dzieci  spełnienia  zachcianek i usługiwanie facetowi  a może coś  więcej ?

Zapraszam  do dyskusji.

Moja koleżanka z Japonii mówiła mi że tam tak jest. Po ślubie kobieta ma służyć mężczyźnie.
W Polsce raczej jest inaczej. Tak myślę.
Odpowiedz
(16-10-2020, 15:24)bonaparte napisał(a):
(16-10-2020, 6:51)jeruka9 napisał(a): Ten temat był  kiedyś na innym forum.

Czy rola kobiety to tylko rodzenie dzieci  spełnienia  zachcianek i usługiwanie facetowi  a może coś  więcej ?

Zapraszam  do dyskusji.

Moja koleżanka z Japonii mówiła mi że tam tak jest. Po ślubie kobieta ma służyć mężczyźnie.
W Polsce raczej jest inaczej. Tak myślę.

Z doświadczenia z kobietą ?

wink
Odpowiedz
(16-10-2020, 11:39)Siwy napisał(a): Kobieta przyjacielem człowieka jest.
Kobieta to nie człowiek?
Odpowiedz
hogan napisał(a):
( 8 godzin(y) temu)Siwy napisał(a): napisał(a):Kobieta przyjacielem człowieka jest.
Kobieta to nie człowiek?

Zrób prosty test, na zaludnionej ulicy krzyknij "Ej człowieku'' a odwrócą się mężczyźni
Odpowiedz
Wiem, że bardzo często mężczyźni pogardliwie tak uważają ale z drugiej strony, zastanawia mnie to, co jest
rzeczywiście tego powodem. Czy to, że kobieta, to rodzaj żeński i nie pasuje do wyrazu "człowiek", czy może
rzeczywiście żyjemy jeszcze w średniowieczu... lub jeszcze dalej. A może mężczyznom to na rękę aby uwłaczać
kobietom? Jest jeszcze jeden domniemany powód... czy może kobiety uważają się za lepsze od mężczyzn i dlatego
nie chcą zejść do poziomu mężczyzny? Ale w sensie, że kobieta chce aby mężczyzna ją wywyższał, żeby prawił
komplementy, żeby uważał za coś zjawiskowo pięknego i nietykalnego. A może jest piąty, inny powód? :)
Odpowiedz
A jakie było pytanie bio zacząłem pisać i zapomniałem.
 Kobieta to kobieta i już.
Żadne usługiwanie, skąd taki pomysł. Od tego jest kamerdyner i reszta służby, przynajmniej tak powinno w normalnym przeciętnym domu być.
Co do zachcianek, to oczywiście. No nie wykraczających poza zdrowy rozsadek.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)