Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sataniści przyznają: „małżeństwa” homoseksualne to nasz „sakrament”!
Rzecznik organizacji The Satanic Temple (TST), Lucien Greaves przyznał, że „homoseksualne małżeństwa” to ich „sakrament” a aborcja zajmuje wysokie miejsce pośród priorytetów ich wiary.
 
Greaves, który ponoć jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda, wyjaśnił kilka dni temu w wywiadzie udzielonym dziennikowi „The Detroit Metro Times”, dlaczego TST skupia się na walce o prawa homoseksualistów.
 
Greaves zaznaczył, że dla nich ważne są kwestie społeczne, a „walkę o prawa gejów” traktują jako jedną z takich kwestii. – Jesteśmy zaangażowani w kwestie społeczne, a walka o prawa gejów jest ruchem, który w szczególnie wspieramy. Osiągnęliśmy na tym polu ogromny postęp, chociaż wciąż jest wiele do zrobienia – przyznał.
 
Członkowie TST nie poprzestają na deklaracjach programowych. Mówią o konkretach. Chcieliby na przykład udzielać „ślubów” parom jednopłciowym w stanie Michigan, gdzie – do czasu wydania orzeczenia przez sąd apelacyjny – „homoseksualne małżeństwa” są zakazane. – TST chciałoby pouczyć gubernatora Michigan Ricka Snydera na temat Konstytucji i Pierwszej Poprawki, przeprowadzając śluby homoseksualne w stanie Michigan. Dla nas małżeństwo jest sakramentem – powiedział Greaves.


[Obrazek: https://dzieckonmp.files.wordpress.com/2...=300&h=173]
Odpowiedz
Pamiętam jak kiedyś za dzieciaka chodziłam na religię, to jeden ksiądz powiedział, że wiedzą o satanistach
parają się Ci, co sami chcą być satanistami.
Odpowiedz
(17-10-2020, 20:42)hogan napisał(a): Pamiętam jak kiedyś za dzieciaka chodziłam na religię, to jeden ksiądz powiedział, że wiedzą o satanistach
parają się Ci, co sami chcą być satanistami.
Wielu satanistów było wychowywanych w bardzo religijnych, chrześcijańskich rodzinach. W obrębie Kościoła satanizm uważany jest za wystąpienie przeciw pierwszemu przykazaniu dekalogu i jako taki jest grzechem śmiertelnym, chociaż możliwe jest nawrócenie, okazanie skruchy i postanowienie poprawy, a wtedy Bóg może grzech ten wybaczyć.

https://youtu.be/27RtJp-rhHk


[Obrazek: https://www.f5.pl/wp-content/uploads/201...7b_o.0.jpg]


Świątynia Szatana (Satanic Temple) to organizacja założona przez Luciena Greavesa w 2013 roku. Organizacja ma swoją siedzibę w Salem w stanie Massachusetts. Kładą ogromny nacisk na prawa kobiet do aborcji.
Odpowiedz
Ich sprawa. Każda religia ma swoje wypaczone rytuały. Katolicy zjadają co niedzielę, ciało Chrystusa.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości