Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50 miast w wielkim marszu o wolność - Justyna Socha
https://youtu.be/OeX62RGMTxY

Polacy, to ostania szansa aby tych bandytów z pis popędzic ! To sługusy masońskiego wirusa oszustwa. Ci przestępcy zabraniają nam oddychania świeżym powietrzem, do czego to doszło ! W maskach wdychacie dwutlenek węgla i wciągacie patogeny, bakterie, grzyby i wirusy, które się namnażają w maskach a następnie w Waszych płucach. Wywołane przez to różne choroby zostaną okrzyknięte medialnie jako koronowirus co oznacza pozbawienie opieki lekarskiej, eksperymenty pseudomedyczne i serię prześladowań dla Was ! To sataniści za tym stoją, już 10 lat temu to planowali iluminaci aby zniszczyć gospodarki narodowe na świecie i przejąć władzę. Stop tym bandytom, jeśli ich nie obalimy Polski nie będzie.

Novus Ordo Seclorum i protokoły Illuminati wdrażające NWO.

Cytat:
Monetarna i seksualna korupcja, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.
Wykładowcy na Uniwersytetach należnych do bractwa będą pozyskiwać najlepszych studentów dla samej organizacji.
Wpływowi ludzie i specjalnie wyszkoleni studenci będą służyć jako agenci bractwa we wszystkich władzach, religiach oraz instytucjach finansowych.
Tajne bractwo zdominuje media tak by wszystkie informacje mogły być modyfikowane, oraz aby móc przekonać społeczeństwo, że jeden wspólny rząd dla całego świata rozwiąże wiele problemów.
Końcowym etapem operacji będzie rozpoczęcie zbrojnej interwencji, która obali wszystkie opozycyjne rządy i ustali jeden międzynarodowy rząd.

Odpowiedz
Zaraz, chwila. Noszenie masek to problem nie tylko tyczący się Polski. Nie można więc tego zwalać na PiS i obrażać
bezpodstawnie. Nie jestem w żadnym przypadku zwolenniczką PiS-u ale umiar należy zachować w tym co się robi, bo
ludzie sami siebie zapędzają w kozi róg. PiS w tej chwili siedzi i liczy ilu w którą stronę idzie, bez ich udziału.
Odpowiedz
(17-10-2020, 19:48)hogan napisał(a): Zaraz, chwila. Noszenie masek to problem nie tylko tyczący się Polski. Nie można więc tego zwalać na PiS i obrażać
bezpodstawnie. Nie jestem w żadnym przypadku zwolenniczką PiS-u ale umiar należy zachować w tym co się robi, bo
ludzie sami siebie zapędzają w kozi róg. PiS w tej chwili siedzi i liczy ilu w którą stronę idzie, bez ich udziału.
Droga Hogan ! To się nie skończy na maskach i innych represjach odbierania wolności. Następne będą przymusowe szczepionki, aby obniżyć inteligencję mas przez uszkodzenie mózgu ( posłuszne bioroboty) :
Minister Szumowski: "Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa. Ale eksperci zagraniczni nie poparli tej gotowości obłowienia się kolejnymi milionowymi łapówkami od koncernów szczepionkowych i zatrucia społeczeństwa. Eksperci: "Nie zawsze udaje się stworzyć bezpieczną i skuteczną szczepionkę przeciw każdemu wirusowi. Pojawienie się szczepionki nie jest pewne". Szumowski powiedział, że obowiązek noszenia maseczek będzie trwał do czasu wynalezienia szczepionki na koronawirusa. Czyli przez 5-10 lat, bo tyle trwa testowanie szczepionek. Mogą je zresztą wprowadzić wcześniej i przetestować na Polakach. Polish life does not matter..
Odpowiedz
Nie będzie żadnych przymusowych szczepionek, bo wtedy zaczęłaby się rzeczywiście rewolucja.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości